Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

VFŞL 4. hafta tamamlandı

CaanibaL

morsmordre
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi
  • 2. Kullanıcı Başlık Tasarımı Yarışması
  • 11. Masaüstü Yarışması
  • 4. Profil Kapak Fotoğrafı Yarışması
vfsl-2020-kis-mevsimi-baslangic-tarihi-aciklandi.jpgVodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 4. hafta maçları 28 Haziran Pazar günü Galakticos v Dark Passage maçı ile tamamlandı.

27 Haziran Cumartesi günü SuperMassive - Aurora Espor maçı ile başlayan haftanın birinci günü, 5 Ronin Dark Passage maçı ile sona erdi. Haftanın ilk maçında SuperMassive rakibini 24-8 skorla yenerek haftaya galibiyetle başladı ve maçın en değerli oyuncusu 14/1/8’lik Zoe performansı ile Bolulu oldu. Sıradaki mücadele, lige kötü başlayan GS Espor ve Royal Youth arasında gerçekleşti ve %88.8’lik skor katkısıyla 11/1/5 oynayan Padden liderliğinde GS Espor maçı kazandı.


Haftanın en dikkat çekici sonucu diyebileceğimiz bir sonuç 3. maçtan geldi.
Galakticos ve FB Espor arasında geçen maçta yorumculardan Noel Dayı hariç herkes maçı Fenerbançe’nin kazanacağını düşünüyordu ancak Team Galakticos herkesi şaşırttı ve 20 - 7 ‘lik skorla Fenerbahçe’yi mağlup etti. Maçın kahramanı ise 9/0/6 oynayan Luger oldu.

1.günün 4. maçında BJK Espor ve IW arasında gerçekleşti. 12/1/5 Ekko performansı ile Serin takımını adeta sırtladı ve IW 23 - 10 luk skorla galibiyete adını yazdırdı


Günün son mücadelesinde 5 Ronin ve Dark Passage karşı karşıya geldi.

Dark Passage sihirdar vadisinde adeta bir fırtına estirdi ve rakibini 27 - 10 luk skorla yendi ve tabiki maçın en değerli oyuncusu %92.5 skor katkısı ile 16/0/9 oynayan Ksaez oldu.


Screenshot_4.jpg


28 Haziran Pazar Günü 4. hafta 2.gün maçları GS Espor ve IW ile başladı. Galatasaray için sihirdar vadisini adeta bir cehenneme çeviren IW maçı 27 dakikada 20-0’lık ezici bir skorla bitirdi ve ligde altıncı galibiyetine ulaştı ve zirve yarışındaki varlığını devam ettirdi. Maçın en değerli oyuncusu 8/0/6’lık performansı ile Wildcats takımından Serin oldu.

Günün ikinci maçında Beşiktaş ile karşılasan SuperMassive Zeitnot’un kusursuz performasnı ile liderlik koltuğundaki rakibini yendi ve 5. galibiyetini aldı

Ligin alt sıralarını ilgilendiren 2.gün 3. maçında 5 Ronin ve Aurora Espor karşı karşıya geldi. Şimdiye kadar sadece 7 maçın 1 tanesinde galip gelen Aurora ekibi Graves oynayan Kituriken önderliğinde rakibini yenerek ligdeki 2. galibiyetini alıyor.

Günün 4. maçında lige istediği gibi başlangıç yapamayan Fenerbahçe ve Royal Youth karşı karşıya geliyor. Önceki maçlarına göre çok daha temiz oynadığı görülen Fenerbahçe 17-4’lük skorla vadiden zaferle ayrılıyor ve 3/0/6’lık performansı ile Blue MVP seçiliyor.

Günün ve haftanın kapanış mücadelesinde Dark Passage ve Team Galakticos karşılaşıyor. Son takım savaşına kadar ortada giden maçta son takım savaşını Team Galakticos kazanıyor ve galibiyet sayısını rakibi ile eşitliyor. Bu sonuçların altışar galibiyetle Beşiktaş ve Wildcats zirve yarışı verirken beş galibiyetle Dark Passage, Galakticos ve SuperMassive onları takip ediyor.

Screenshot_5.jpg
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst