Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Online Tavla Oyunumuz

artunsalari

Level 1
Tavla(Online), genelde iki kişiyle oynanan, kült bir masa oyunu olarak anılmaktadır. Online olarak farklı ülkelerden çeşitli yollar ile tüm Dünya ile tavla oynama fırsatını yakalayın. İsterseniz insanlarla, isterseniz de bilgisayarlara karşı oynama fırsatına sahip olun. Kaydolsanız da olmasanız da tavla oynamak için sizden bir ücret talep etmeyiz ve sizden telefonunuza, laptopunuza yahut iPad’inize uygulama indirmenizi istemeyiz. Platformumuzda, online olarak arkadaşınız ile tavla oynayabilmektesiniz. Başka online rakipler ile oynamanız, iletişim ve oyuna olan tutkunuz bakımından daha gereklidir. Kuralları okumadan iş yapmayın, ücret ödemeden kaydolun ve kankanızla tavla oynama fırsatını kaçırmayın.

Bu Kadar Kolaylığı Başka Kim Sağlıyor?

Arkadaş çevresinde tavla oynamak için illa bir yere gitmek gerektiğinden bahsedilir. İşte hadi şuraya gidelim tavla oynayalım da seni bir mars edeyim. Gibi örnek diyaloglara oldukça rastlarız. Bu diyalogların eğlencesi çok farklıdır tabii, buna hiçbir şey demiyoruz fakat şu an evlerimizden çıkmak ne kadar sağlıklı onu da tartışmayalım. Bizim amacımız sizler gibi arkadaş çevresi olan kişilerin internet üzerinden tavla oynayabileceği bir platform kurmak ve bu platform sayesinde oluşan diyalogların kesilmemesini sağlamak. Tabii ki işin şaka kısmı bir yana internetten tavla oynamak için oldukça kolay bir seçeneğiniz var. Online tavla yazarak Google’da bizi bulabilir ve hizmetimizden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Maksat öğrencilerin yüzü gülsün. Bizler siz iddialarınıza hız kesmeden devam edebilesiniz diye böyle güzel işler yapmaya çalışıyoruz.

Online Tavla Normalden Farklı Mı?

İnanın genel olarak en çok soru aldığımız konu bu olabilir. Fakat üzülerek söylemek istiyorum desem de hiç üzülmeden söylüyorum ki, online tavla normalden hiç farklı değil. Aksine bir işiniz varsa yahut o an arkadaşınızla tavla olmayan bir yerde bulunuyorsanız ne yapacaksınız? Cevap: Tabii ki YellowClub.net’e girip birlikte tavla oynayacaksınız. Biz bu sistemi oluştururken, en temelde sizlerin pozitif duygularla oyunlarınızı oynamanızı ve arkadaşlarınızla mutlu dakikalar geçirmenizi hedefledik. Görüyoruz ki hedefimiz ve hayallerimiz doğrultusunda oldukça güzel adımlarla ilerliyoruz. Siz tavla severleri normalden hiç farkı olmayan oyunumuza bekliyoruz.

Kaynak: Yellowclub.net/tr
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst