Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

C12 BAŞLAMAK ISTEYENLER ICIN GUNCEL HARITA

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

ficeone

BİR İŞİ DÜZGÜN HER İŞİ DÜZGÜN...

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

HEPİNİZE MERHABALAR BAŞLAMAYI DUSUNURKEN ARAŞTIRMALARA DALDIM BIRAZCIK DEDIM KI GENCLİK YILLARIMIN OYUNUNDA SON DURUM NE HALDE ?
HALA OYUNDA YUKSEK BIR KITLE VARKEN BUNU MEŞRULAŞTIRIP BİR HARITA OLARAK AYARLARSAM VE BURDA KENDI KOYUMUDE BU HARITAYA GORE SEÇERSEM EN AZ NERDE SALDIRI YERIM VE EN HIZLI NASIL BUYUYE BILIRIM MANTIGINDA BU HARITANIN ISIME YARAYACAGINI DUSUNDUM VE SONRA DEDIM KI NEDEN TURKMMO AILESINDEN BAŞLAMAYI DUSUNEN ARKADAŞLARADA BU KONUM DESTEK SAĞLAMASIN VE KUZEYBATIDA DAHA DEĞİŞİK BİR SİSTEM OLDUGUNU ON GORDUM DIGER ALANLARDA SAVASLAR IC ICE GEÇMİŞKEN KUZEYBATI BIR TIK DAHA SAVASTAK UZAK OZERK YASAM ALANINDA DIYE DUSUNUYORUM SIZLERINDE YORUMLARINI KATARAK BU KONUDA DUSUNE BILIRZ HATTA NEDEN BIR TURKMMO KLANI KURUP BIZDE C12 HARITASINA ISMIMIZI
YAZDIRMAYALIM Kİ ?

qwewqeqewq.jpg

OYUNA GIRDIK ILK NE YAPMAMIZ GEREKLI ACABA ?
Oncelıkle Bir kışla kurmamız gerektiğine inanıyorunm çünkü anonim bir söz olarak En iyi Savunma Saldırır. mantıgını guden bırıyım
duzenlı ureten kaynaklarımızında olması gerektiğine inancım fazlasıyla var ıkıncı sırayı hammadeler alacak benım gorusumde
neden diye soracak olursanız ? Bızım saatlık uretımımız yanında saldırılardakı ganımetlerımızı topladıgımız zaman bir çok yerin ve bir çok köyün onunde hızlı bir gelişim göstereceğiz bu arada kendı arkadaşlarımız ıle bırlıkte olup bır ıletısım ıcınde olursak ticari olarak karşılıklı eksıklerımızı
yardımlayacagımızı dusunmekteyım kısaca kaynak bıttıgınde oyundan cıkıp bıraz dınlenıp uzanma saatlerı başlıyor aslında.
Asker-i ordumuz tamam Kaynaklar tamam ee sırada ne var dedıgınızı duyar gibiyim. Ben bu sırada tahmını kalkanımızın koybolma suresınıde hesaba katınca dırek Gizli Depoya oynuyorum. Cunku Saldırılarda En onemli Hat Kaynakları Korumamız olacaktır. Puan iş görmüyor ne yazık kı
buna bir örneğim ise sizlere şöyle olacak .
1900 puandakı bır koy zamanında bana saldırmıstı ancak sadece puana oynadıgı ıcınn savunma haddımı kıramamıstı bu sefer askerlerı kesılınce 400 puanda ıse Tabiri Caiz ise Haraca bağlamıştım. Bu konuların Tabı onemleri artık savunma ve kırılma anında koruyacak kaynagımız varsa Atlı sipahilere geçmemiz gerekli bence en azından bır kaç casus ıle oyunu Bırakmış Gri köylerin içinde asker olup olmadıgını yağmalarken zorlanıp zorlanmıcagımızı görmüş olacagız. Yukardada dedıgım gıbı sağlam bır koy 300 puanda bıle olsa almanızı yağmalamanızı zorlayacagı ıcın casuslar onemli.....
Evet artık Casusumuz Gizli depomuz Hammedemiz Ve Askerimiz Olduguna göre resmi Savunmaya geçebiliriz.
Sıradaki Inşamız Surlar olmalı Saldıran Yağmacı askerlerı dışarda tutmak ve askerlerımıze destek verme konusunda Yanınızda Olacak Kadim dostumuz......

Surlar Tamam Gizli depo Hammedde ve Depo tamam askerimizde var zaten Artık Guclu bır koy olup gelişim çok kolay olacaktır.

C12 HARITA.png

[RESIM VE ALTTAKI LONCALLAŞMALAR ALINTIDIR.]
GÜNEYDOĞU BEYAZ - HÜCUM
KUZEYDOĞU SİYAH - ARGO
KUZEYDOĞU SARI - FURY
KUZEYBATI YEŞİL - MYRMİDONS
GÜNEYDOĞU PEMBE - ARTİZ
GÜNEYBATI KIRMIZI - EŞKİYA
GÜNEYBATI SARI - UDW
DOĞU AÇIK MAVİ - GNR
KUZEYDOĞU KIRMIZI - GG
GÜNEYBATI MAVİ - ANTİ
KUZEYDOĞU BEYAZ - RW
GÜNEYBATI AÇIK MAVİ - BC
KUZEYDOĞU PEMBE - FURY
GÜNEYBATI SİYAH - LOCK
KUZEYBATI MAVİ - VEFA

Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)