Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Fifa 09 Fun Club

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ertugrulxmetin2tv

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYIN

♣♣ Fifa 09 Fun Club ♣♣

Kurallar:

1-İmzayı Taşımak Zorunlu Değildir!
2-Küfür Hakaret vb Yasaktır
3-Bu Kurallar Herkes İçin Geçerlidir

Fifa 09 İle İlgili Bilgiler:

50.000'den fazla taktik kombinasyon, geliştirilmiş top kontrolü, özel hareketlerle donatılmış özel oyuncular ve daha nicesi... EA Sports'un ilgiyle takip edilen futbol oyununun yeni sürümü Ekim ayının ortasında kullanıcılarla buluşacak. İlk örneklerinin birkaç hafta içerisinde düzenlenecek olan E3 oyun fuarında sergileneceği oyunun meraklıları heyecanlı bir bekleyişe girdi bile.
FIFA 08 ve UEFA 08 ile birlikte bu yıl getirilen yenilikleri daha da öteye taşıyacak olan oyunda hava koşulları, interaktif gol sevinçleri, dinamik kalabalık tepkileri gibi etkenler de öne çıkan özellikler arasında yer alacak. Yeni oyunda yağmurlu havalarda çamurlanan top veya formalar, zorlaşan hareket kabiliyeti gibi etkiler de olacak.

Resimler!:

Kurucular:
•ErtugrulX•
Üyeler:
ColdFire
cagataye95
HiperiX
İmzalarımız:

Banner 1:

Banner 2:

Son düzenleme:

ColdFire

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Benide eklermisin? Bu arada Fifa hiç resimlerindeki gibi olmuyor..Ben 08'i resimdeki gibi bekledim ama hayal kırıklığına uğradım her zaman..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...