Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Legend Online Büyücü Rehberi

EfecanTuncbilek

security is just an illusion
legend online.jpg


Büyücü karakteri Legend Online’ın en çok seçilen ve kullanılan karakterlerinden birisidir. İşte Büyücülerle ilgili bazı basit ipuçları:

1. Aktif Beceri Şimşek ve Alev’i 4’e tamamlayın. Tabi ki bu konuda farklı stratejiler izleyenler olacaktır.

2. Pasif Beceri Sihirli Gelişme’yi 3, Elementli Yürek’i 2 yapın. Böylece hem saldırınızı hemde nefretinizi güçlendirmiş olursunuz.

3. Eğer daha agrasif ve saldırgan bir strateji benimserseniz MAX. Kaçınılmaz Gökyüzü ve Mükemmel Saldırı’ya önem verin, eğer daha savunmaya önem veren bir strateji benimserseniz iyileştirme becerilerine önem verin. İyileştirme özelliği her büyücüde olması gereken bir beceridir.

a. İyileştirme kesinlikle fulllenmelidir, bu büyücünün en temel özelliğidir, hatta olmazsa olmazıdır.

b. MAX. Devamlı Tanrının Çağrısı geliştirildikten sonra Mükkemmel Saldırı geliştirilmelidir, çünkü MAX. Devamlı Tanrının Çağrısı 50 nefret gerektirirken Mükkemmel Saldırı 50 nefret gerektirir.

4. Arıtmada pek çok oyuncu yıldız sayısına bakar ancak büyücüler için önemli olan özelliktir. Zeka, Sihirli Saldırı, Zırh, Defans ve Sihirli Defans bu 5 özellik çok önemlidir, eğer özellikler tamamsa 9 yıldız veya 10 yıldız olmasının önemi yoktur.

5. Kader ve Birlik Becerilerine gelecek olursak. Şüphesiz ki kader bir çok oyuncunun en çok kafa yorduğu olaylardan birisi. Kader geliştirmek için ve birlik becerileri için çok miktarda Altın’a ihtiyaç vardır. Eğer bu harcamalar kontrol altında tutulamazsa, oyun içinde ekonomik olarak büyük sıkıntılar yaşabilirsiniz.

Tüm altını kadere basıp birlik becerilerine önem gösterilmezse ilerde sıkıntı yaşanılacaktır. Bu yüzden birlik becerilerine mümkün olduğu kadar önem gösterilmelidir.​
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst