Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Bombom hakkında bilgi

kehanet111

𝓢𝘐𝓡𝓐𝓓𝘐𝑺𝘐 𝓜𝓞𝓓𝙀𝓡𝓐𝓣𝓞𝓡

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Bugün oyun severlere acayip sevimli bir oyundan bahsedeceğim. Öve öve bitiremediğim bu oyunun adı Bombom.

Benzerlerine göre bir adım önde olan bu oyunu girip gözlerinizle görmelisiniz. Harika eğlenceli içerikleriyle müptelası olabilirsiniz. 337 firmasının yapımcılığını üstlendiği Bombom oyunu tamamiyle ödeme yapmanız gerekmeyen bir browser mucizesi.

Bu minik tarayıcı oyununun ismi de oyunun hikayesiyle tamamen ilintili bunuda bilmek isteyebilirsiniz. Bu oyunda şeker mi şeker bir avatar beğendikten hemen sonra bu harika maceraya ilk adımlarınızı atıyorsunuz. Bu macerada ilerlediğiniz her bölümün sonucunda avatarınızla eşleşen şirin hediyeler sahibi oluyorsunuz.

Bu minnacık karakterimizle görevlerimizi tamamlamak adına anında bir PvP mücadelesine sokuluyoruz ki sormayın gitsin. Bu tatlı avatarımızla karşıdakinin avatarını vurmaya çalışıyoruz. Patlatırken eğleniyor, eğlenirken atış mesafemizi daha etkili tutmaya özen gösteriyoruz.

Grafikleri bir web tabanlı oyun konu olduğunda oldukça muazzam. Avatarlar anime dizisinden çıkmışcasına yapılarak geliştirilmiş. Oyunda kullanılmış olan eşyalar, avatarlar hem çok güzel hem de ustalıkla çizilmiş. Genel olarak oyun severin takdirini alan minik burunlu çok iri gözlü minik kızlar işte burada. Seçtiğimiz karaktere hoşlandığımız kostümleri hatta istediğimiz her eşyayı kullanabiliyoruz. Canımız istediğinde sahip olduğumuz eşyaları ve karakterleri kontrol edebiliyoruz.

Bombomu yaparken bestelenen müzikler ve sesler karakterlerle oldukça uyumlu ve oyuncular tarafından çok seviliyor. Bombom'da aldıkları darbelere karşı verdikleri tepkileri avatar ses efektleriyle mükemmel bir şekilde sunan bu browser oyunu, her türlü ayrıntıyı oyun severler için gerçekleştirmiş.

Oynana bilirlik son derece basit ve anlaşılabilir. Bombom oynayana her saniye ne yapılması konusunda yol gösteriyor. Vuruşlarınızı daha güçlü yapmanız, daha uzağa daha yakına nişan almanız, rakibi vuramadığınız zamanlarda Bombom size uyarı göstermekte.

Oyunu oynarken her işleviniz için bir alan tasarlanmış ve en önemli PvP mücadelelerinizi ve görevlerinizi Oyun Salonu ismi verilen bu yer üzerinde hayata geçiriyorsunuz. Oyun Salonu ve diğer binalar üzerinde gerçekleştirebileceğiniz pek çok ilginç görev ve seçenek elinizin altında.
 

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Cevaplar
1
Görüntüleme
25
Değerlendirme
0
Cevaplar
1
Görüntüleme
95
Değerlendirme
0
Cevaplar
6
Görüntüleme
5K
Değerlendirme
0
Cevaplar
1
Görüntüleme
773
Değerlendirme
0
Üst