Reklam vermek için [email protected]

Bombom hakkında bilgi

Prophesy

xKehanet
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
Dergi Editörü
Yarışma
Admin
Katılım
20 Nis 2019
Konular
3,872
Mesajlar
10,800
Reaksiyon Skoru
5,497
Altın Konu
435
Başarım Puanı
439
TM Yaşı
3 Yıl 5 Ay 10 Gün
Online Süresi
270d 11h 56m
MmoLira
8,482
DevLira
51
Takipçiler
26

Rohan2 Eldamar 23 Eylül Cuma Sizlerle DETAYLI TANITIM VE BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

Bugün oyun severlere acayip sevimli bir oyundan bahsedeceğim. Öve öve bitiremediğim bu oyunun adı Bombom.

Benzerlerine göre bir adım önde olan bu oyunu girip gözlerinizle görmelisiniz. Harika eğlenceli içerikleriyle müptelası olabilirsiniz. 337 firmasının yapımcılığını üstlendiği Bombom oyunu tamamiyle ödeme yapmanız gerekmeyen bir browser mucizesi.

Bu minik tarayıcı oyununun ismi de oyunun hikayesiyle tamamen ilintili bunuda bilmek isteyebilirsiniz. Bu oyunda şeker mi şeker bir avatar beğendikten hemen sonra bu harika maceraya ilk adımlarınızı atıyorsunuz. Bu macerada ilerlediğiniz her bölümün sonucunda avatarınızla eşleşen şirin hediyeler sahibi oluyorsunuz.

Bu minnacık karakterimizle görevlerimizi tamamlamak adına anında bir PvP mücadelesine sokuluyoruz ki sormayın gitsin. Bu tatlı avatarımızla karşıdakinin avatarını vurmaya çalışıyoruz. Patlatırken eğleniyor, eğlenirken atış mesafemizi daha etkili tutmaya özen gösteriyoruz.

Grafikleri bir web tabanlı oyun konu olduğunda oldukça muazzam. Avatarlar anime dizisinden çıkmışcasına yapılarak geliştirilmiş. Oyunda kullanılmış olan eşyalar, avatarlar hem çok güzel hem de ustalıkla çizilmiş. Genel olarak oyun severin takdirini alan minik burunlu çok iri gözlü minik kızlar işte burada. Seçtiğimiz karaktere hoşlandığımız kostümleri hatta istediğimiz her eşyayı kullanabiliyoruz. Canımız istediğinde sahip olduğumuz eşyaları ve karakterleri kontrol edebiliyoruz.

Bombomu yaparken bestelenen müzikler ve sesler karakterlerle oldukça uyumlu ve oyuncular tarafından çok seviliyor. Bombom'da aldıkları darbelere karşı verdikleri tepkileri avatar ses efektleriyle mükemmel bir şekilde sunan bu browser oyunu, her türlü ayrıntıyı oyun severler için gerçekleştirmiş.

Oynana bilirlik son derece basit ve anlaşılabilir. Bombom oynayana her saniye ne yapılması konusunda yol gösteriyor. Vuruşlarınızı daha güçlü yapmanız, daha uzağa daha yakına nişan almanız, rakibi vuramadığınız zamanlarda Bombom size uyarı göstermekte.

Oyunu oynarken her işleviniz için bir alan tasarlanmış ve en önemli PvP mücadelelerinizi ve görevlerinizi Oyun Salonu ismi verilen bu yer üzerinde hayata geçiriyorsunuz. Oyun Salonu ve diğer binalar üzerinde gerçekleştirebileceğiniz pek çok ilginç görev ve seçenek elinizin altında.
 

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

ficeone

BİR İŞİ DÜZGÜN HER İŞİ DÜZGÜN...
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
25 Tem 2017
Konular
321
Mesajlar
949
Reaksiyon Skoru
269
Altın Konu
0
Başarım Puanı
178
Yaş
25
TM Yaşı
5 Yıl 2 Ay 4 Gün
Online Süresi
3d 16h 2m
MmoLira
300
DevLira
0
Takipçiler
2
Paylaşımın İçin Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst