Reklam vermek için [email protected]

Uno

  • Konbuyu başlatan Ortex55
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 95

Ortex55

Ϝ ϓ ſ Ϟ
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Katılım
15 Şub 2014
Konular
541
Mesajlar
2,442
Reaksiyon Skoru
517
Altın Konu
0
Başarım Puanı
246
MmoLira
571
DevLira
0
Takipçiler
13
NetEase ve Mattel tarafından geliştirilen Uno , popüler atma kart oyunu Anında Oyunlara geliyor.

Temel kurallarda bir tazeleme ihtiyacınız varsa, her oyuncunun yedi kartla başladığını ve kalan kartları berabere bırakarak bir yığın halinde bıraktığını bilin. Bir atma yığını oluşturmak için çekme kartındaki ilk kartı ters çevirin. Dağıtıcının solundaki kişiyle o kartın rengini, numarasını veya sembolünü eşleştirin. Bu kartı, yukarı bakacak şekilde atılan yığının üstüne yerleştirin. Bir joker oyun oynadığınızda, bir sonraki kişiye hangi rengi eşlemelerini istediğinizi söyler. Atılan kartın üzerinde kartla eşleşme yapılamazsa, kart destesinin en üstünden bir kart çekin. Atılan hav kartıyla eşleşirse oynatılabilir. Ardından oyunu bir sonraki kişiye geçirin. Saat yönünün tersine oynamaya devam et ve elinde yalnızca bir kart kaldığında “Uno” diye bağır. Bir oyuncu kart bitene kadar oynayın.

Ayrıca herkesin puanlarını hesapladığınız yerde oynayabilirsiniz – her kartın farklı bir değeri vardır – ve biri 500 puana ulaşana kadar oynamaya devam edebilirsiniz.

Anında Oyunların dokun-oyna sürümünde, rastgele oyuncularla eşleşmek için Hızlı Oynat’a veya ikililerin başkalarıyla ortaklaşa kullanabileceği 2. veya 2. Takımlara, oyuncuların kendi kurallarını oluşturduğu Oda Modu’na ve Parti Modu’na dokunabilirsiniz. hangi çevrimdışı toplantılar için özel olarak tasarlanmıştır.

uno.png
 

ficeone

BİR İŞİ DÜZGÜN HER İŞİ DÜZGÜN...
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
25 Tem 2017
Konular
321
Mesajlar
936
Reaksiyon Skoru
264
Altın Konu
0
Başarım Puanı
173
Yaş
24
MmoLira
249
DevLira
0
Takipçiler
2
Paylaşımın İçin Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst