Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Elex Game Başlangıç Rehberi

Bekir.CANPOLAT

Herkesin işine yаrаdığın kаdаr iyisin bu hаyаttа.

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

1.jpgElex'in resmi olmayan rehberi, oyunu tamamlamanıza yardımcı olacak eksiksiz bir bilgi ve ipucu koleksiyonu sunar. Tüm görevler, karakter gelişimi ile ilgili ipuçları, haritalar, pratik öneriler ve daha fazlasını bulacaksınız.

Elex'in gayri resmi kılavuzu , oyunu tamamlama ve sunduğu geniş dünyayı keşfetme konusunda yardımcı olabilecek eksiksiz bir bilgi ve ipucu koleksiyonu içerir . Aşağıdaki kılavuz birkaç büyük bölüme ayrılmıştır.

SSS

İlk büyük bölümde SSS - hızlı bir şekilde nasıl zengin olunacağı, nasıl verimli bir şekilde seviye kazanılacağı, oyundaki ilk anlarınızda nasıl hayatta kalacağınız ve çok daha fazlası bulunur.

 1. Dünyayı nasıl keşfetmeliyim?
 2. Başlangıçta daha iyi silahlar nerede bulunur?
 3. Oyunun başında nasıl hayatta kalınır?
 4. Elex Gezilecek Yerler
 5. Elex'te güneş gözlüğü - nerede bulunur?

Bakış

Kılavuzun sonraki bölümünde Elex için ayrıntılı bir kılavuz yer almaktadır ; ayrıca bu daha küçük bölümlere ayrıldı. İzlenecek yol, önemli görevlerin başlangıç noktalarını içeren bir dünya haritası ile başlar. Kılavuzun sonraki sayfaları, çeşitli kategorilere ayrılmış görevlerin ayrıntılı açıklamalarını içerir. Ayrı bölümler , ana hikaye görev hattı için bir yolun yanı sıra , tamamlayıcı görevler, hizip görevleri ve yan görevler için izlenecek yollara ayrılmıştır . İkincisi, başlangıç konumuna bağlı olarak sıralanmıştır.

 1. Hayatta kal - Elex'teki ilk görev;
 2. Büyük Patlama - büyük patron.
 3. Xacor Muharebesi .
Yeni başlayanların rehberi

Bundan sonra, savaş, keşif, görev, NPC görüşmeleri, işçiliği, hırsızlık veya diğerleri arasında hackleme ile ilgili çeşitli tavsiyeler içeren bölümler bulacaksınız . Bir sonraki büyük bölüm, özellikler ve beceriler üzerinde en iyi puanları nasıl harcayacağınız konusunda önerilen bazı yapılar ve tavsiyeler de dahil olmak üzere karakter ilerlemeye ayrılmıştır .

 1. Başlangıç ipuçları ;
 2. Dünya araştırması ;
 3. Üretim ;
 4. Önerilen yapılar . - Güçlü karakter yarat!
fraksiyonların

Daha sonraki bölüm oyunun ana üç fraksiyonuna odaklanıyor . Her birine nasıl katılacağını, her birinin neyi temsil ettiğini ve en önemli artı ve eksilerini neler olduğunu açıklar. Rehberin son bölümü kupa toplama etrafında dönüyor . Kilidini açmak daha zor olabilecekler için açıklama da dahil olmak üzere başarıların ve kupaların tam bir listesini içerir.

 1. Hangi hizip seçilir ?
 2. Elex fraksiyonları hakkında genel bilgi ;
 3. Ruhban
 4. haydutlar
 5. Berserkers
Elex Haritaları
Rehberimizde yer alan atlas , şehirlerin işaretli yerlerini, ışınlanmalarını, büyük yerleşimlerini ve diğer önemli noktaları içeren yüksek kaliteli bir dünya haritası ile başlıyor . Harita, her biri kılavuzda özel sayfalara sahip olan ve oyun dünyasının birçok bölgesinden daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak birkaç küçük sektöre ayrılmıştır. Ayrı sayfalar, sakinleri, sağladıkları hizmetler, bölgede bulunabilecek görevler veya hangi grupların orada bulunduğu hakkında bilgi içeren önemli oyun içi konumlara ayrılmıştır. Atlasın ikinci büyük bölümünde çeşitli özetler bulunmaktadır . Bunlar, beceri eğitmenlerinin, satıcıların, efsanevi eşyaların veya elex şişelerin yeri gibi çeşitli bilgiler içerir.anında deneyim puanı bonusu sağlar.

 1. Quest'in Elex haritası ;
 2. Edan haritası ;
 3. Abessa haritası ;
 4. Tavar haritası ;
 5. Ignadon Haritası .


Kupa Rehberi
 1. Platin kupa nasıl alınır? - Tüm başarıları elde etmek için plan tasarladık!
 2. Kupalar Listesi - tüm kupalar tek bir yerde.
Elex , Gotik serisinin sonraki bölümleri ile ünlü Piranha Bytes'in devasa bir RPG oyunudur . Son çalışmaları Gotik ile birçok benzerliği paylaşıyor, ama aynı zamanda tamamen yeni unsurlar. En büyük fark oyun dünyasıyla ortaya çıkıyor. Bir meteor etkisinin olumsuz etkilerinden muzdarip Magalan gezegenine taşınırız. Gezegenin yeni kıyamet sonrası ortamında sihir hiper-ileri teknoloji ile bir arada bulunur ve elex, asteroit tarafından bu dünyaya getirilen gizemli yeni unsur yeni, duyulmamış olasılıklar sunar. Oyun, karakter gelişimi veya çok farklı üç oyun içi gruptan birine katılma konusunda geniş bir seçim özgürlüğü sunuyor. Her biri farklı görevler ve onlarla başa çıkmanın farklı yollarını sunar.
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst