Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Trivia crack çılgınlığı!

Ortex55

Ϝ ϓ ſ Ϟ

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

İnsanlar bilgi yarışmasıyla bilgisini yarıştırır, ben kendimi yatıştırıyorum. Son günlerde kafede, gece dışarıda, yemekte, yürüyüşte kimi görsem; telefonuna Trivia Crack oyununu indirmiş, kıyasıya arkadaşlarıyla bilgisini yarıştırıyor. Dünyada 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilen bu oyun sayesinde; iletişimsizlikten şikayetçi olan herkes, iletişimsizliklerine iletişimsizlik ekleyerek bu oyunun bağımlısı olmuş durumda. Telefonumda şarj bırakmayan, uyku arkadaşım, en kötü dostum oyun şu şekilde oynanıyor: Bir çark çevriliyor; denk gelen spor, tarih, coğrafya, sanat vs. seçeneklerinden biriyle ilgili soruyu cevaplıyorsunuz. Karşıma şöyle bir soru çıktı mesela: Hangisi içinde mutluluk hormonu bulunan tatlıdır? Şıklar şöyle: Çikolata, sütlü Nuriye, revani, muhallebi. Şimdi doğru cevap çikolata ama bana göre mutluluk sütlü Nuriye, size göre belki revani. Spor kategorisinde kadınların zayıf olduğu konuşuluyor. Ne zayıfı; takmışlar bir Messi'ye, her çıkan soruda Messi cevabını işaretleyin tamamdır; spor kategorisinde rakibiniz kalmaz!

ESRA EROL DA BAĞIMLISI
Sosyal medyada gezinirken Esra Erol'un da benim gibi bu oyunu oynadığını fark ettim. Eminim 'Nereden bulaştık bu oyuna!' diyenlerdendir. Trivia Crack çılgınlığı yerini başka bir oyunu bırakana kadar, biz şimdilik çarkı çeviriyoruz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Üst