Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

AdventureQuest World Tasarım Notları

EfecanTuncbilek

security is just an illusion
Katılım
24 Mar 2019
Konular
236
Mesajlar
391
Reaksiyon Skoru
267
Online Süresi
11g 19s 32d
Başarım Puanı
129
MmoLira
213
DevLira
15
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!


Genişletilmiş Bahar Tatili Hediyeleri + Sürprizler
AQWorlds'de yeni bir ödül, destek veya başka bir hediye için her gün giriş yap
Birçoğunuzun son zamanlarda beklenmedik program değişiklikleri yaptığınızı biliyoruz. Ruhlarınızı yüksek tutmaya ve tatil zamanı eğlencesine yardımcı olmak için AdventureQuest Worlds'e giriş yaptığınızda daha fazlasını yapmanız gerektiğinden emin oluyoruz. Avlanmak için daha fazla ödül, tamamlanacak görevler ve kazanmak için savaşlar. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, her gün yeni bir öğe, destek, güçlendirme veya sürpriz için giriş yapın.Bahar Tatili Sürprizi eşyası damlalarının tamamı Nisan ortasına kadar mevcut olacak. Sürpriz sunucu artışları ve düşme oranı / miktar artışları yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilir. O günün öne çıkan hediyesini görmek için bu Tasarım Notları gönderilerini kontrol etmeye devam edin ...

Genişletilmiş Bahar Tatili Hediye Listesi
Bugün: İKİ yeni nadir 0 AC silah Pot'tan düşüyor o Gökkuşağı / faegrove
Yarın: YENİ sınırlı bir süre düşüşü artışı
Gelecek hafta: gelecekteki sürprizlerle ilgili daha fazla ipucu için yarın geri dönün

Zaten Yayınlandı + Hala Kullanılabilir
Tüm Spring Break Sürpriz eşyası damlalarımız 17 Nisan Cuma gününe kadar mevcut olacak. Şimdi giriş yapın ve kazanma şansı için savaşın ...

Temel Özlerden Ruh Küreleri için Çift + Düşürme Oranı ve Bazı Toz Görevlerini Büstü. (Düşme oranları 5/10/15 / 20'den 20/25/30 / 40'a yükseltildi!)

Şu Anda Etkin Değil (Geri Dönmelerini İster misiniz?)
Bu Genişletilmiş Bahar Tatili Günlük Hediyelerinin 72 dönemi sona erdi ... ama onları her zaman geri getirebiliriz! Alina'ya Twitter üzerinden mesaj gönder ve hashtag'i ekleyin: #AQWSpringBreakGifts ve hediye / artırma yakında geri dönme şansı var.

Bu ultra düşük damla kaynağındaki düşüş oranını iki katından fazla artırdık. Bu, aktif olarak çiftçiliğe yardımcı olmak için cömert bir destekti. O kadar yüksek değildi ki, onu yaratmak için mücadele eden oyuncuların tüm sıkı çalışmalarını geçersiz kılacak.


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst