Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

City Breaker

Ortex55

Ϝ ϓ ſ Ϟ
Katılım
15 Şub 2014
Konular
482
Mesajlar
2,330
Reaksiyon Skoru
470
Başarım Puanı
200
MmoLira
422
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
11

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!


City Breaker, gökdelenler gibi büyük ölçekli fizik yapılarını yok etmeye odaklanmış bir VR fizik imha oyunudur.

Şu anda, oyun onları yıkmak için binalara blok atma etrafında ortalanmış. Atışlarınız bloğa bağlı olarak güçlendirilir, böylece saatte yaklaşık 400 mil hızla 90 kiloluk bloklar atabilir ve bir binanın yanından geçerken ve her şeyin çökmesine neden olurken izleyebilirsiniz. Her seviye el yapımıdır ve ilerledikçe gerçekçi fizik tabanlı roketler, gökdelenler, taretler ve hatta ragdoll insan benzeri yaratıklar görmeye başlayacaksınız

Oyun Erken Erişim'de. Şu anda, çok fazla gecikmeye neden oldukları için mevcut olmayan birkaç harika özellik (örneğin AI kontrollü skyships) var. Örneğin, bir Nükleer Reaktör seviyesi inşa ettiğimde ve yola çıktığımda, bir kerede meydana gelen 10.000 fizik çarpışmasından kaynaklanan gecikme, kare hızını yaklaşık 30'a düşürdü. oyunda da değil.
(Bu arada oyun harika çalışıyor: Eğer bir 1080'iniz varsa asla 144'ün altında bir kare hızına sahip olmamalısınız. Bu oyunun Beat Sabre kadar sorunsuz çalışmasını ve büyük ölçüde olmasını istedim).

Oyun zamanla daha iyi olacak. Gelişmiş taretler, ragdollsler ve yapay zeka kontrollü skyshipler işin içinde: Sadece onları optimize etmem gerekiyor. Ayrıca, bir sonraki güncelleme olan Rampage (sonsuz prosedür seviyeleri) ve Okçuluk (binaları patlayıcı oklarla vurduğunuz) ile birlikte iki oyun modu daha olacak.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst