Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


F.Bahçe'ye hoca aranıyor

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Reaksiyon Skoru
714
Başarım Puanı
210
MmoLira
-9
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
F.Bahçe'ye hoca aranıyor

Bu sezon istikrarsız bir grafik çizen Fenerbahçe'nin sezon sonunda Teknik Direktör Aragones ile yollarını ayıracağına kesin gözüyle bakılırken, Avrupa basını Sarı-Lacivertlilerin yeni hoca aradığını ileri sürdü. İtalyanların ünlü futbol haber portalı Tuttomercato, Fenerbahçe'nin Aragones'in yerine İnter'in eski hocası Mancini'yi getirmeyi planladığını iddia etti.

Tuttomercato, Sarı-Lacivertli yönetimin menajerler aracılığıyla nabız yokladığını ve sezon sonunda Aragones ile yollarını ayırdıktan sonra İtalyan teknik adama teklif götüreceğini savundu. 2004-2008 yılları arasında İnter'i çalıştıran Roberto Mancini, bu kulüpteki görevini Jose Mourinho'ya devrettiği günden bu yana boşta.
Almanya'da Köln'de yayın yapan Express Gazetesi ise Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Daum'u listesine aldığını yazdı. Gazete haberinde Daum'un Köln ile 2010 yılına kadar sözleşmesi olduğunu ancak sezon sonunda yönetim ile görüşerek ayrılabileceğini ileri sürdü.
Bu arada Fenerbahçe yönetiminin alınan kötü sonuçlar nedeniyle askıya aldığı iç transfer görüşmelerine G.Saray maçı öncesi tekrar başlayacağı belirtildi. Kaleci Volkan Demirel ve Selçuk Şahin transferlerinde mutlu sona yaklaşıldığı, Lugano konusunda ise belirsizliğin sürdüğü öğrenildi. Yönetimin bugüne kadar yapılan tekliflere olumlu ya da olumsuz cevap vermeyen Uruguaylı futbolcunun tavrının bu şekilde devam etmesi halinde Uruguaylı futbolcunun transferinde ısrarcı olmayacağı ve görüşmelerin sezon sonuna kalabileceği kaydedildi.
 
Üst