Reklam vermek için [email protected]

2Moons - Karakterlerin hikayeleri

Bekir.CANPOLAT

ᴋᴇʏғɪɴᴇ ᴅüşᴋüɴ ᴀᴅᴀᴍ
Fahri Üye
Katılım
13 Haz 2013
Konular
1,297
Mesajlar
5,039
Reaksiyon Skoru
1,359
Altın Konu
15
Başarım Puanı
312
TM Yaşı
8 Yıl 7 Ay 18 Gün
Online Süresi
31d 7h 50m
MmoLira
910
DevLira
41
Takipçiler
26

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Incar'ın dostları olarak azureler,kendilerini fiziksel dövüşler ve doğal güçlerde ustalaşmaya adamışlardır,Azureler kendilerini hertürlü silahta ustalaştırılabilir.Azurelerin gelenekleri binlerce yıl önceye dayanır, hatta Incar'lar cıkmadan önce bile Azurelerin hayatları savaş,disiplin üzerinedir.Azurelerin onurlu skilleri kuşaklar boyunca aktarılır,Azureler tam bir savaş canavarlarıdır ve silahlarının son gücüne kadar çarpışırlar.Beyaz Lady ve Haran'in insanları için seve seve canlarını verebilirler.Toplumun kahraman koruyucularıdırlar.Okçular, çok iyi avcılık yapan kimselerdir. Onların üst çabukluğu ve kesinliği bilinmiştir. Düşüncesi ile ok atması bir olmuştur. Onlar okçuluk ve hızlı hareketin ustalarıdır. Pusuya yatar.
Segita'nın yolu, öyle yaşlı öyle gök mavisi olanın olduğudur, onların disiplinleri, Haran'ı keşmetmelerini sağlamıştır. Haran'ın insanlarıda ilk keşfedenin Segitalar olduğunu söylemektedir. Bütün Segitalar tapınma doğası, onların yaşatması için aldığı güçtür.Onlar bu gücü diğer yollarda kullanır. Onlar, iyi yaşam için ¡ § C'le kavga eder, Haran ¡ § C'de bütün geçim kaynaklarının özüdür, Suskun ve ölümcül Segita, onu koruyacak olan yaşam ve onlara sadakatini verir. Ölüler diyarı ve Pitborn, Onlar Pitborndan nefret ederler. Görür görmez herhangi şekilde Pitborn'u öldüreceklerdir .
Onlar, kısıtlamadan nefret eden yalnız kimselerdir, Birçoğu, daha önce ölseydi bile şimdiye kadar, yaşamayı başarırlardı. Onların yaşam tarzı ısrarlarıdır.Incar , herhangi bir fiyatta Lady'nin yolunu desteklemeye söz verdi. Çok çalışkan olup her zaman meditasyona çalışırlar, Bu dünyadan gitmeden önce Incar'ların yaşlıları enerjilerini kullanması öğrendi, Incar'ların büyüleri çok güçlüydü. Büyüleriyle Haran alanını kontrol edebilirdi. Ateş, buz,yıldırım ve muazzam enerjiler, onların emrindedir. Incar ailesinden Loremaster'e karşı durabilen az kısım vardır. Onların, kullandığı büyü, yine de, iyilik veya kötülük için kullanılabilir. Sadece becerilerin öğretilip öğretilmediği sorgulayan beyaz hanım, Beyaz Layd bu güçleri iyilik ve hastalar için kullanrdı.
Incarlar meditasyon boyunca, çeşitli güçleri yönetmenin sanatını öğrenen Beyaz Lady'nini internunciosu olarak başvurulur. Daha çok başka herhangi birisinden din adamı, onlar, girilemez güvenin, büyünün kaynağı olduğuna inanır. Onların sınırsız büyüleri vardır. Bunun kaynağının din adamları olduğuna inanırlar. Onlar gücün, dış dünyada araştıran bilginlerdir.Bozulmadan sonra, insanlar onları koruyucu olarak görmeye başladı. Gaddar kötüler böylece susturuldu. Onlar, canavarlara petlerin kendi vücutlarıyla direnmesi için bir metodu geliştirdi.
Onlar canavarların petleri öldürmesinden çok rahatız olur. Onları bu durum çok öfkelendirdi. Üzüntü ve diğer duygulara kendilerini eğitti. Bu yüzden düşüncede ne davranışları bilinmez. Onlar ancak misyonlarında konsantre olur.Kötü Ruhun kirliliği bozulmadan beri başlangıçta insanlardı, onların vücutları mutasyona uğramıştı. Onlar önce sonsuz kara boyunca yerleştirildi. Sonra soutern dağlarının tahta labirentinde topladı. Uygarlıklarını geliştirirmekteler. Her biri Bagi savaşçısının sert bir yaşantısı vardır.
Bagi, tamamen Haran'dan değildir. Yüzyıllar önce anlatılmamış, Bagi olarak bilinen savaşçı yarışı, onların, şimdi olduğu gibi değildi. Onların savaşçıları çok güçlüydü, ve ölümü andıran herhangi birisi olarak Haran'da buldu. Onların yaşamının çekirdeğinden, ileri çağrının, onların düşmanlarını ezmesi için ilksel enerjileri vardı. Bir savaşcı onları terbiye etti, daha derin ve yok edici bir kuvvet öğrendiler. Ölüler diyarı, dipsiz kuyunun içinde büyüyle yapılan bir hastalıkla Bagi'yi yok etmeyi denedi. Bagi'yi bozmak için Pitborn'da onları dönüştürmek istediler. Sadece kuvvet o izin verilen tam bir mustasyona direnmesi için kullanacakları şey. Onların kanı, sonsuza dek bozulandır, Onların vücutları dipsiz kuyunun izlerine dönmek için lanet edildi. Onların inanılmaz dayanıklılığı ve cesaretiyle ''Ethernal'' kara parçasının koruyuculuğuna layıktır.Bir çok kez dipsiz kuyudan sallanması bitmiş olan Pitborn yaratıkları. Suikastçılar olarak onların becerileri iyileştiren kimseler hafif ve karanlık kuvvetleri tarafından rağbette olan benzerdir. Humanformda devildomda fiilin aktif hali, şahane suikastçılar olarak ayrılır. Onların damarının içinde kırmızı kana tapmak vardır. Onların devildomun erozyonuna karşı göreli olarak kuvvetli direnci vardır. Kan paktlarını karanlıkta sakladı ve kullandı, eski yaşlardan agaisnti kinci düşmana iyileştirmek veya saldırmak için kullandı. Kaynatıyor olan kanının angonyu boyunca ölüm, onların katletmelerinin simgesi oldu.
Önce Millennia, sonra ölüler diyarının kuvvetleri, Segnale'nin karalarını fethetti, ve onunkine kendilerinin yapacak olduğu şeylere boyun eğdirmesi için onları yönetti. Onlar, Haran'a kaçtı. Haran ve Beyaz Layd'ye onların sadakatine söz vermemesine rağmen, onların nefreti ölüler diyarı üzerineydi. Onların büyüsü, doğada vampircidir. "Kandan biz alırız kana biz veririz" dediler. Bazıları, suikastçının yolunu izler, Bazılarıysa iyileştiren kimselerin yolundan gider. Herhangi yolu onlar seçer. Bu dünya veya herhangi bir diğerinde en ölümcül yaratıkların bir kısmıdır.
 

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,118
Mesajlar
52,820
Reaksiyon Skoru
8,923
Altın Konu
399
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 25 Gün
Online Süresi
136d 20h 4m
MmoLira
18,766
DevLira
466
Takipçiler
185
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst