Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Türk havacılık devi iflas başvurusu yaptı.

drayqa

Uzaktan Uzağa Bir Gülsen Yeter...
Katılım
10 Ocak 2009
Konular
48
Mesajlar
542
Reaksiyon Skoru
57
Online Süresi
19g 6s 38d
Başarım Puanı
119
Yaş
27
MmoLira
181
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle. DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Türk havacılık tarihinde bir dönem sona eriyor. Atlas Global Havayolları iflas başvurusunda bulundu. Şirketten yapılan açıklamada çalışanların tazminatı ve yolcuların bilet ücretlerinin geri ödemesinin yapılacağı, ancak ödeme tarihlerinin henüz belli olmadığı belirtildi.


Uzun süredir maddi sıkıntılarla boğuşan Atlas Global Havayolları, iflas başvurusunda bulundu. Çalışanların ve vatandaşların bilet ücreti iadelerinin yapılacağını söyleyen Atlas Global Havayolları Kurumsal İletişimi "Ödeme tarihleri için hukuk departmanımız çalışıyor" ifadelerini kullandı.

AVRUPA'DAKİ UÇUŞ ROTALARI
Atlas Global Avrupa'da Paris, Amsterdam, Londra, Barcelona, Berlin, Biarritz, Bilbao, Birmingham, Billund, Bükreş, Dublin, Edinburgh, Gothenburg, Kiev, Kopenhag, Lizbon, Lyon, Madrid, Manchester, Marsilya, Montpellier, Nice, Odessa, Oslo, Porto, Prag, Sofya, Stockholm, Toulouse, Viyana ve Zürih'e de hizmet veriyordu.


MADDİ SIKINTILAR 2016 YILINDA BAŞLADI
Türkiye'nin köklü özel havayolu şirketlerinden Atlas Global, 2016 yılından itibaren başlayan ekonomik dalgalanma ve İstanbul Havalimanı'ndaki artan maliyetler nedeniyle 26 Kasım 2019 tarihinde uçuşlarını durdurduğunu açıklamıştı.Kaynak: https://www.dailymotion.com/video/x7rrcj4
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst