Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Kapatma Duyurusu

|herkul01|

Level 44
Katılım
6 Nis 2014
Konular
25,247
Mesajlar
51,900
Reaksiyon Skoru
2,115
Online Süresi
23g 16s 23d
Başarım Puanı
845
Madalyalar
1
MmoLira
541
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
30

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle. DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Değerli Oyuncularımız:

First Blood 20 Kasım 2019 tarihinde kapatılacaktır. Bütün oyuncularımıza bugüne kadar verdikleri destekten ötürü çok teşekkür ederiz. Bu oyunu oynamaya devam etmek isteyen oyuncularımızın hesaplarını Battle Teams oyununa aktaracağız. Aktarma sırasında ödeme bilgileri, seviye bilgileri, savaş skorları gibi tüm önemli bilgiler aktarılacaktır. 23 Aralık tarihine kadar sizin için telafi paketi fırsatı sunacağız. Oyun içerisinden hesabınızı Battle Teams oyununa aktardığınız zaman bu telafi paketini alabileceksiniz.

Ayrıca eski oyuncularımızın alışkanlıkları bozulmasın diye resmi siteden Battle Teams oyununa girişler açık bırakılacaktır.

First Blood oyunun ilk test gününden itibaren birçok kişinin sıcak desteğini hissettik. Bu süreçte oyuncularımızla birlikte büyüdük, oyunun kapatılmasına dair oyuncularımızla aynı şekilde üzgün hissediyoruz. Fakat maalesef artık yolun sonuna geldik. Verdiğiniz destek için tekrardan teşekkür ederiz. Umarız First Blood oyunundaki anılarınız hafızanızda hoş bir anı olarak tazeliğini uzun bir süre korur.

Önemli Detaylar:

11 Kasım 2019 tarihinden itibaren ödeme yapılamayacaktır. Oyuncular yeni karakter oluşturabilecekler fakat ödeme yapamayacaklar.

20 Kasım 2019 tarihinden itibaren sunuculara giriş kapatılacaktır. Kapatma işlemi yapıldıktan sonra First Blood oyununa giriş yapılamayacaktır.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst