Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Es_Extended Kurulumu Fivem

Konular
35
Reaksiyon Skoru
52
Online Süresi
4g 7s 31d
Başarım Puanı
52
MmoLira
88
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

es_extended modunun kurulmu bir ayli zordur kabul etmek gerekirse bu mod özel bir moddur ve bir kaç kurulm komutu vardır bu konumuzda sizlere bunlardan bahsetmek istiyorum. Modu indirdikten sonra masa üstüne çıkarınız daha sonra Ftp filezilla yardımı ile resources klasörünün içine atınız daha sonra bilişim firmanızdan aldığınız panelide bir yandan açınız daha sonra yine aynı şekilde Filezilladan \cfx-server-data-master\resources\es_extended\ bu dizine giriş yapalım bu dizinden es_extended.sql dosyasını bulup bilgisayarımız masa üstüne indirellim acmanız için ise önereceğim program Notepead+++ dır note pead ile squl dosyamızı açtıktan sonra USE `essentialmode` bu yazıyı bulmanız gerekiyor ve bulduğnuzda kendi squll isminiz ile değişmeniz gerek Detabase yani squll isminiz server panelinizde yazar büyük ihtimal oradan bakabilirsiniz örneklemek gerekirse db856 değiştirdikten sonra squl tablosundan phpmyadmine giriş yapalım import işlemi için bu gerekli unutmayın import işlemi tamamlandıktan sonra tablolar bu şekilde gözükü

Son olarak cfg mize girip bu satırları ekleyelim

start baseevents
start mysql-async
start essentialmode
start esplugin_mysql
start async
start es_admin2

start es_extended

start esx_menu_default
start esx_menu_list
start esx_menu_dialog

Kalın olarak yazdıklarım es_extended modu için gerekli olanlardır iyi oyunlar.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)