Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yeni MMORPG | Aima Wars: Steampunk & Orcs

dazu

Limerence 💛
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Super Mod
Katılım
11 Nis 2010
Konular
3,067
Mesajlar
13,486
Reaksiyon Skoru
1,641
Başarım Puanı
405
Madalyalar
2
Yaş
120
MmoLira
629
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
283

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Herkese merhaba. Bugün şans eseri TSİ 06.00’da açılan yeni bir MMORPG fark ettim ve açılmasından bu yana izlemeye aldım. Yeni MMORPG hakkında haberlere baktım ve oyun açıldığında Twitch, Mixer vb. canlı yayın sitelerinde yapılan yayınları izledim. Şimdi ise yeni açılan MMORPG olan Aima Wars oyunundan bahsedeceğim. Dilerseniz başlayalım.

Aima Wars: Steampunk & Orcs

Hava ve denizde geçen bu oyun, kıt kaynakları bulmak için havalanan gemileri anlatıyor. Zeplinler ve diğer hava araçlarının yanında, suda gidebileceğiniz gemilerde bulunuyor. Havalandığınız andan itibaren kaynak elde etmek için diğer oyuncularla savaşıyorsunuz.

Airrivals benzeri oyunlar arayanların bir ihtimal beğeneceği Aima Wars, Airrivals kadar hareketli bir oyun sunmasa bile, yine de uçak temalı MMO oyunlar sevenler için ideal olacaktır.

Oyunun hem geliştiricisi hem de yayıncısı “Dip Online” adında bağımsız bir ekip. İlk oyunları olan LuckCatchers’ı 2016 yılında ücretsiz bir şekilde yayınlamışlar ve yine aynı şekilde uçak temalı bir oyun geliştirmişler. Bu sebeple ekibin ikinci ve yeni MMO’su olan Aima Wars’un tecrübeli ellerden çıktığını da düşünebilirsiniz.

Aima Wars oyunu içerisinde, iki gruptan birini seçmeniz gerekiyor. Halk İmparatorluğu ve Orklar Birliği. Daha sonra buharla çalışan zeplinlerinizi havalandırıyorsunuz ve yükselmek için savaşıyorsunuz. Oyundayken beceri kazanma, beceri geliştirme, loncalara katılma gibi fonksiyonlara da sahipsiniz.
Dikkatimi çeken garip bir detay var. Sanırım oyunda orklar yok. Ama oyunun adında var… 🙂

Aima Wars Oynanır Mı?

Aslına bakarsanız ben Aima Wars Steampunk & Orcs oyununun ücretsiz olarak yayınlanmasını bekliyordum zira ilk oyunları ücretsizdi. Oyun Steam sayfasında yerini aldıktan sonra %40 indirimli bir şekilde 11.10 TL’ye satıldığını gördüm. Oyunun normal fiyatı ise 18.50 TL. Yine de oldukça ucuz. Yine de ben, bir süre sonra oyunun ücretsiz olacağını düşünüyorum.

Airrivals benzeri oyunlar arayanların beğeneceğini düşündüğüm hava temalı MMORPG, bence denenmesi gereken bir oyun. Hiç olmazsa geliştirici ekibin ilk oyunu olan LuckCatchers’ı bir deneyin, zaten ücretsiz. Oyunun mekanikleri aynı olduğu için yeni MMORPG hakkında da ön fikir sahibi olabilirsiniz. Yine de karar sizin.

Aynı zamanda oyun açılalı birkaç saat olduğu için, ön sıralara yerleşmeniz gayet olası. Siz de yeni açılan sandbox MMORPG oyununda yerinizi alın. Bakalım ilerleyen zamanlarda Aima Wars’ın oyuncu sayısı nasıl olacak? Bilirsiniz, MMO oyunlar oyuncu sayısı düşük olduğunda çekilmez bir hâl alıyor. En azından oynanacak kadar oyuncuya sahip olursa, her şey yolunda gidebilir gibi.

Yeni MMORPG Aima Wars hakkında size aktaracaklarım bu kadar. Oyunu yakından takip ediyor olacağım ve yeni güncellemelerden sizi haberdar edeceğim. Siz yeni açılan MMORPG oyununu oynamayı düşünüyor musunuz, lütfen yorum olarak belirtin. Hemen aşağıdaki linkten oyunun Steam sayfasına gidebilir ve oyunu satın alabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Enes Talha Çalışkan
 

admin

Administrator
Admin
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,616
Mesajlar
35,318
Reaksiyon Skoru
15,583
Online Süresi
88g 10s 4d
Başarım Puanı
835
Madalyalar
5
Yaş
32
MmoLira
4,579
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
13
Takipçiler
1,853
Eline sağlık
 

Tranquillo

Yıldızlar Bile Kayar
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Co Admin
Turnuva
Yarışma
Paylaşım
Katılım
9 Mar 2014
Konular
5,591
Mesajlar
19,106
Reaksiyon Skoru
3,201
Online Süresi
84g 2s 3d
Başarım Puanı
440
Madalyalar
3
MmoLira
1,936
DevLira
50
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
176
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst