Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Uncharted: The Lost Legacy

Ortex55

Ϝ ϓ ſ Ϟ
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Deneme Mod
Paylaşım
Konular
276
Reaksiyon Skoru
319
Online Süresi
8g 4s 43d
Başarım Puanı
192
MmoLira
222
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
11

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Uncharted serisinin benim için yeri gerçekten ayrı. Naughty Dog ile maceram aslında çoğu oyuncu gibi PlayStation 1’de Crash Bandicoot ile başladı. Ne mutlu ki Crash’i bilmeyen oyuncular için geçtiğimiz ay Remastered versiyonu piyasaya çıktı. Ne kadar zor bir oyun olduğunu da tekrar görmüş olduk. Gerçi o zaman bana bu kadar zor gelmemişti sanki ama neyse bu başka bir konu. PlayStation 3’ün başında Nauhgty Dog’un Crash’i PS3’e getirmek yerine farklı bir oyun yaptığını öğrendiğimde şaşırmış, bunun çok güzel grafiklerle bambaşka tarzda bir oyun olduğunu öğrendiğimde ise merak etmeye başlamıştım. Indiana Jones filmlerinin hayranı olduğumu da eklersek Uncharted benim için mükemmel bir oyun olabilirdi. Öyle de oldu.
Uncharted’ın PlayStation 3’teki üçlemesini zevkle bitirdim, PlayStation 4 için Uncharted 4’ün geleceğini öğrendiğimde evde sevinç çığlıkları attım ki büyük bir zevkle de oynadım. Uncharted serisi ortalama 10 saatin üzerinde oynanış sunsa da (genelde 12-14 saat arası hazine aramaya bağlı değişiyor) 1 yada 2 gün içerisinde bitirmiş olmak beni gerçekten üzüyor. Uncharted 4’ün basın kitinde Neil Druckmann ‘dan bir mektup vardı. Bu mektupta Uncharted 4 için oyunculara teşekkür ediliyor, ilk defa bir değişiklik yaparak hikaye DLC’sinin geleceği belirtiliyordu. Biz oyuna DLC beklerken Naughty Dog bizi bir kez daha şaşırttı ve DLC yerine standalone, yani ana oyundan bağımsız kendi başına oynanabilir bir oyunu piyasaya çıkardı.

Uncharted: Lost Legacy, Türkçe adıyla Uncharted: Kayıp Miras, Nathan Drake’in olmadığı ilk Uncharted macerası (umarım da son olmaz). Oyundaki ana karakterler, daha önce de Uncharted 2’de tanıdığımız ve Nathan ile yakınlaşan Chloe Frazer ve Uncharted 4’ün ana düşmanlarından olan Nadine Ross. 2 ana kadın karakter, zaten kadın karakterlere büyük önem veren Naught Dog ve Uncharted serisi için güzel bir seçim olmuş diyebilirim. Yalnız oyunda sadece Chloe ile oynadığımızı belirteyim, bizim için ana karakter kendi olsa da Nadine bir an olsun yanımızdan ayrılmıyor.
Merak edenler için hikayeden kısaca bahsedeyim. En çok merak edilen konu muhtemelen oyunun hangi zamanda geçtiğidir. Uncharted 4’ün sonrasını konu alıyor. Dolayısıyla herhangi bir ara hikaye ya da öncesini anlatması gibi bir durum söz konusu değil. Uncharted 4’ten sonra Shoreline dağıldığı için tekrar para kazanmaya çalışan Nadine, tek başına çalışan Chloe’nin teklifini kabul eder. Birlikte Hindistan’a doğru yola çıkarlar ve Ganesh’in kayıp fil dişini bulmak için kendilerini büyük bir maceranın ortasında bulurlar.

dazu

Limerence 💛
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Super Mod
Konular
3,067
Reaksiyon Skoru
1,637
Başarım Puanı
405
Madalyalar
2
MmoLira
618
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
283
Teşekkürler

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)