• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Nirvanametin2.com harika alan adı satılık + hosting hediyeli

JustWach35

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
25 Nis 2019
Konular
8
Mesajlar
132
Reaksiyon Skoru
5
Online Süresi
8g 9s 18d
Başarım Puanı
46
Madalyalar
0
MmoLira
97
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINDomain Adı : nirvanametin2.com
Kayıt Tarihi : 29.04.2019
Bitiş Tarihi : 29.04.2020
Kayıt Firması : Godaddy
Transfer Şekli : Godaddy transfer
İstediğiniz Fiyat: 45
İletişim Bilgileri: Facebook
Herhangi Bir Yerde Banlı mı ?: Değil
Domain Hakkında Bilgiler: Harika ve ilgi çekici domain. Uzun süredir kayıtlı piyasanın NİRVANASI geliyor üzerinde bir slogan anlamı var.


Not: İsteyene 10Tl'lik bir firmada bakiye verilecektir hosting için.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst