Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


CS:GO Gelen Dev Güncelleme

Polan

Ad Omnia Finem
Moderator
Katılım
7 Nis 2019
Konular
70
Mesajlar
881
Reaksiyon Skoru
274
Başarım Puanı
129
Level
0
MmoLira
212
DevLira
42
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Ticaret - 0%
0   0   0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINBu güncelleme ile gelen en büyük yenilik silah tüccarlığı, oyuncuların customize edilmiş silahları alıp-satabildiği bir yer. Birkaç adet silah kasası eklendi, bunlardan bir tanesi eSports versiyonu. eSports silah kasasından kazanılan paranın çoğu daha fazla oyun etkinliği organize etmek için kullanılacak. İki silah geri getirildi. M4A1 ve USP. İkisi de susturucu ile kullanılabiliyor. Tüfeğin 20 mermisi 2900$ gibi bir fiyata sahip ve oyuna biraz çeşitlilik, takımların stratejileri için de değişiklik getirmesi bekleniyor.

CS:GO’ya gelen güncellemeler:
– M4A4 tüfeğine susturucu eklendi.
– USP tabancasına susturucu eklendi.
– Envanter bölümü yeni silahlarla birlikte donatıldı.
– C4 kurarken otomatik eğilme.

CS: Go güncelleme aldı, neler değişti?
Oyuncuların yüzünü güldüren güncelleme yeni bıçak ve kasa öğelerini beraberinde getirdi aynı zamanda Galil ve Famas gibi silahların fiyatları ve sekme olasılıkları düşürüldü.

Parçalanmış Ağ Operasyonu adı altında yayınlanan CS: GO güncelleme ile birlikte T ve AT tarafındaki karakterler her haritada kuşanılabilecek. Yeni AT ve T ajanları görev ilerleme ödülü olarak kazanılabilecek.


Orijinal kaplamalara sahip dört yeni bıçak var. Bu dört yeni bıçaktan (Paraşüt Kordonu Saplı Bıçak, Hayatta Kalma Bıçağı, Göçebe Bıçağı ve İskelet Bıçak) birini kazanmak için Parçalanmış Ağ Kasası açmak gerekiyor.

Başta da söylediğimiz gibi Galil ve Famas isimli silahların fiyatı düştü. Galil artık 2.000 dolar yerine 1.800 dolardan alıcı bulacak. Famas ise 2.050 dolarlık fiyata sahip. T tarafının yeni silahı SG 553 de fiyat güncellemesi aldı. Fiyatı 50 dolar yükselen silah artık 3.000 dolar.

Bu arada Galil ve Famas’ın artık sekme kontrolünün daha kolay olacağını söyleyelim.

Gece saatlerinde CS:GO‘ya gelen beklenmedik güncelleme herkesi şaşkına uğrattı. Yıllardır beklenen oldu ve tam 2 yılın ardından oyuna yeni bir operasyon geldi.
Parçalanmış Ağ Operasyonu
Parçalanmış Ağ Operasyonu, beraberinde sayısız görev, hediye, yeni karakter modelleri, yeni haritalar ve Parçalanmış Ağ Kasası ile birlikte geldi. Bununla birlikte yeni silah koleksiyonları ve 4 farklı yeni bıçak da Counter-Strike oyuncularını oldukça heyecanlandırdı.
Operasyon bileti ise tam olarak 87.99 Türk Lirası!
İşte Parçalanmış Ağ Operasyonu ile eklenen yeni haritalardan Lunacy, Studio ve Jungle’dan bazı görseller:
Detaylı inceleme ve bilgi sahibi olmak için;
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst