Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Farklı Minecraft Basımları

Karahаn

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
Moderator
VIP Üye
Dergi Editörü
Turnuva
Konular
1,249
Reaksiyon Skoru
1,372
Online Süresi
83g 14s 3d
Başarım Puanı
297
Madalyalar
0
MmoLira
1,354
DevLira
-57
En İyi Cevap Puanı
20
Takipçiler
1
Bu web sitesindeki çoğu makale ve destek, Minecraft Java Edition veya mobil cihazlar için Windows 10 ve Xbox için Minecraft'ı kapsar. Ancak, oyunun farklı sürümleri birçok platformda mevcuttur.
Tüm farklı Minecraft sürümlerinin bir özeti için Minecraft Wiki'nin Sürüm karşılaştırmasını ziyaret edin .

adcihazFiyat mağazanotlar
Minecraft: Java Sürümü Windows, Mac, Linux bilgisayar$ 26.95Minecraft.netBu basımı 19 Ekim 2018 tarihinden önce satın alan kullanıcılar , Minecraft for Windows 10'un ücretsiz bir kopyasına hak kazanırlar
Windows 10 için Minecraft (Bedrock Sürümü)Windows 10 bilgisayarı. Oculus Rift & Windows Karma Realiy için de mevcuttur $ 26.99Windows 10'da Microsoft mağazasıDiğer tüm Bedrock cihazlarıyla platformlar arası oynama.
(Oculus Rift hariç)
Mobil Cihazlar için Minecraft
(Bedrock Sürümü)
Apple, Android, Amazon, Windows telefonlar ve tabletler. Nintendo Anahtarı. Şunlar için de mevcuttur: Amazon Fire TV ve Dişli VR.$ 6.99Apple, Android, Amazon ve Windows uygulama mağazalarıTüm diğer Bedrock cihazlarıyla platformlar arası oyun
Xbox One için Minecraft (Bedrock Sürümü)Xbox One, Xbox Bir S, Xbox Bir X $ 19.99Xbox mağazası ve Microsoft mağazasıTüm diğer Bedrock cihazlarıyla platformlar arası oyun
Nintendo Switch için Minecraft (Bedrock Sürümü)Nintendo Anahtarı$ 29.99Nintendo eShop ve perakende mağazalarıFiyata Super Mario Mash-up paketi dahildir. Tüm diğer Bedrock cihazlarıyla platformlar arası oyun
Minecraft: Xbox One SürümüXbox One, Xbox Bir S, Xbox Bir X $ 19.99Xbox mağazası ve perakende mağazalarıMinecraft'in bu baskısı kısmen Bedrock Edition ile değiştirildi ve artık güncellenmiyor
Minecraft: Xbox 360 SürümüXbox 360 $ 19.99Xbox mağazası ve perakende mağazalarıSu Güncellemesi'nden bu yana artık güncellenmiyor
Minecraft: PS4 SürümüPlaystation 4 $ 19.99
Playstation mağazası ve perakende mağazalarıGüncellemeler hakkında haberler 4Jstudio'ların twitter hesabında paylaşılıyor
Minecraft: PS3 SürümüPlaystation 3 $ 19.99Playstation mağazası ve perakende mağazalarıGüncellemeler hakkında haberler 4Jstudio'ların twitter hesabında paylaşılıyor
Minecraft: Playstation Vita SürümüPlaystation Vita$ 19.99Playstation mağazası ve perakende mağazalarıGüncellemeler hakkında haberler 4Jstudio'ların twitter hesabında paylaşılıyor
Minecraft: Wii U SürümüNintendo Wii U$ 29.99Nintendo eShop ve perakende mağazalarıFiyat, en popüler eklenti paketlerimizden altı tanesini içermektedir. Ekran dışı oyun desteği.
Minecraft: Nintendo Switch SürümüNintendo Anahtarı $ 29.99Nintendo eShop ve perakende mağazalarıFiyat, en popüler eklenti paketlerimizden altı tanesini içermektedir. Ekran dışı oyun desteği. 21 Haziran 2018’te Bedrock Edition’a güncellendi
Minecraft: Yeni Nintendo 3DS SürümüYeni Nintendo 3DS$ 29.99Nintendo eShop ve perakende mağazaları
Ec 的 世界
Minecraft: Çin versiyonu
Windows, Android ve Apple cihazlarıBeleşmc.163.comSadece çin'de mevcut
Minecraft: Eğitim SürümüMac ve Windows 10 PC'ler education.minecraft.netÖğretim için tasarlanmıştır.
Minecraft: PI SürümüAhududu PIBeleşpi.minecraft.netÖğretim ve tamir için tasarlanmıştır.

Yeni sürümler ve gelecek sürümler için özellik bilgileri henüz mevcut değil, gelecek güncellemelerle ilgili bilgiler her geliştirici sitesinde bulunabilir .

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)