• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


BlueStacks VPS-VDS

buyukweb

Level 7
Vergi
TM Üye
Katılım
7 Şub 2011
Konular
46
Mesajlar
1,980
Reaksiyon Skoru
324
Online Süresi
39g 6s 47d
Başarım Puanı
162
Madalyalar
0
MmoLira
560
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
26Büyükweb İnternet, Bilişim ve Yazılım Hizmetleri 2009 Yılından bu güne kesintisiz olarak on binlerce insana hizmet sağlamıştır.

Büyükweb, tamamen kendi alt yapısını kurmuş ve sizlere en iyi şekilde kesintisiz olarak hizmet sağlamayı hedeflemiştir. Kurumsal yapısı ve performanslı sunucuları ile isteklerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Sizlerin de Büyükweb ailesine katılmanızdan mutluluk duyarız. Mutlu müşteriler, mutlu yarınlar...
Windows 10 üstüne kurulu BlueStacks ile Android üstünde yapmanız gereken tüm işlemleri yapacağınız isterseniz multi-instance özelliği ile de bu sanal sunucuları çoğaltacağınız paketlerimiz aktiftir.

Çok uygun fiyatlara sizlere bu hizmetleri sunuyoruz. PM atarak, Ticket atarak, telefon ile arayak veya Skype den yazarak sipariş geçebilir ve satın alabilirsiniz.

Web Sayfamız : Büyükweb İnternet, Bilişim ve Yazılım Hizmetleri
Mail Adresimiz : [email protected]
Skype Adresimiz : [email protected]
Telefon : 0 850 302 60 70
Vergi Dairesi : Adıyaman VD
Vergi Numarası : 5230161189

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst