Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Satıyorum Vega 82 LvL Full Skill Priest 576K'NP

oguz5966

Level 1
Fiyat
1 TL
Ürün Adı
Vega 82 LvL Full Skill Priest 576K'NP
İlan Türü ( Knight Online )
Cypher Ring
Server
Vega

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Merhaba arkadaşlar , Vega 'da 82 lvl full skill priest satılıktır , 576K npsi var , tekliflere bakıcam suan piyasası nedir bilgim olmadıgı için teklif fiyatlarına göre hareket edicem. Char 1 lvlden 82 lvle kadar elle ve genie ile kasılmıştır herhangi bir illegal program kullanılmamıştır... Tekliflerinizi Bekliyorum ....

Not : Char suan CC Priest... Ve zamanında serverin en iyi cc prilerinden biriydi mage teamda :D

JusiFer

All eyez on me
Selam,

Dilerseniz Turkmmo.com güvencesiyle ürünlerinizi www.OyunAlisveris.com üzerinden daha hızlı ve güvenli bir şekilde satabilirsiniz. Aşağıdaki konulardan detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Konu Sahibi
Konu Sahibi

oguz5966

Level 1
Selam,

Dilerseniz Turkmmo.com güvencesiyle ürünlerinizi www.OyunAlisveris.com üzerinden daha hızlı ve güvenli bir şekilde satabilirsiniz. Aşağıdaki konulardan detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Siteye kayıt oldum ve ilan oluşturmak istediğimde Vega serverini göremedim server seçme alanında bu nedenlede ilanı oluşturamadım :S

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)