Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Zula Efsane Bir Adım Attı! Yeni Haritası Çukur Dizisinin Mahallesi Olacak!

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

JusiFer

All eyez on me
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Konular
3,272
Reaksiyon Skoru
3,902
Online Süresi
88g 7s 49d
Başarım Puanı
445
Madalyalar
7
  • Turkmmo 2018 Yılının VİP Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının Paylaşımcıya En Çok Destek Veren Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Turnuva Organizatörü
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Dergi Editörü
  • 9. İmza Yarışması
  • 8. Avatar Yarışması
MmoLira
1,123
DevLira
-118
En İyi Cevap Puanı
38
Takipçiler
226
Türkiye’de geliştirilen ünlü FPS oyunu Zula’nın bu sezonu, Çukur dizisinin hikayesinin geçtiği mahallede geçecek. Zula’nın Çukur sezonu duyurusu, Zula Nonstop Espor Merkezi’nde InGame Group Kurucu Ortağı Burak Gözalan ve Ay Yapım CEO’su Kerem Çatay tarafından yapıldı.

Ünlü Türk FPS oyunu Zula’nın bu sezonu, Çukur’un mahallesinde geçecek. Zula’nın bu sezonunda oyuncular, Çukur haritasında mücadele edebilecekler. Çukur Mahallesi, Zula’da Ölüm maçı haritası olarak yer alacak ve oyuncular bu haritada oynayabilecekler.

Zula’ya gelen Çukur Mahallesi haritası ile beraber oyuncular Çukur Serisi ve Çukur nadir desenleri ile silahlarını özelleştirebilecekler. Aynı zamanda dizide görmeye alıştığımız duvar yazıları tasarlanan spreyler ile Zula’ya da taşınıyor.

Zula’ya gelen Çukur Mahallesi haritası ile beraber oyunda başka güncellemeler de yapıldı. Oyunun destansı kartlarının ses seviyesi yüzde 40 azaltıldı. Özelleştirme ekranındaki silah özelleştirmesi seçeceğine birinci şahıs görüntüleme modu eklendi. Zula’da bulunan sabotaj modunun tur süresi 1.45 olarak seçilebiliyor.

Oyunda C4 patlayıcısı kurulduğunda patlama dolayısıyla ortaya çıkan ses 72 metre yerine 36 metreden duyulabilir hale getiriliyor. Oyuncuların ayak sesleri de artık 72 metre yerine 36 metreden duyulacak.

Zula’da kullanılabilecek Çukur Mahallesi haritası ve sezonu için InGame Group ve Ay Yapıma ortak bir tanıtım videosu yayınlandı. Tanıtım videosunda Çukur’da Cumali rolünü oynayan Necip Memilli ve Azer Kurtuluş rolünü canlandıran Cihangir Ceyhan rol aldılar. Zula'nın Çukur Mahallesi haritası için yayınlanan videoyu izlemek için tıklayabilirsiniz.

Mosso16

Sıradışı Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Moderatör
VIP Üye
Dergi Editörü
Konular
452
Reaksiyon Skoru
1,750
Online Süresi
68g 12s 15d
Başarım Puanı
222
Madalyalar
0
MmoLira
28
DevLira
-46
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
7
Gerçekten kaliteli bir oyun ve kaliteli oyunun kaliteli haritası bayılıyorum bu zulaya :yoyo:

gamer90

Bns gold - Ko gb - Wow Gold satışım vardır
TM Üye
Üye
Konular
64
Reaksiyon Skoru
21
Online Süresi
5g 11s 45d
Başarım Puanı
90
Madalyalar
0
MmoLira
254
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Önyargı ile yaklaştığım bir oyundu. Ancak uzun süre oynadım ve gerçekten keyif verici.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)