Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Bölge Güncelletirmesi için ticket örnei

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Arkdaşlar önce insaniyetli davranıp sözüm ona "Destek Hattı"nın bizim sonumuzu gerçekten çözebileceiğini düşünüp şu mesajı atıyoruz:

Ben bu ay icinde bolgemi 3den fazla guncelledim ve suan Turkiyedeyim.Fakat Bolgeyi guncelleyemiyorum.Suan Turkiyedeyim ve Bolgemi guncelleyemedigim icin oyuna giremiyorum.Lutfen bolgemi suan bulundugum bolgeye gore guncelleyebilir misiniz.Simdiden Tesekkurler

Bu mesaj attıktan sonra 3 4 günlük bir bekleyişin ardından:

Knight Online Musteri Hizmet’leri ile baglanti kurdugunuz icin tesekkur ederiz. Ulke degisiminizi bundan boyle kendiniz yapabilmektesiniz, artik bizimle bu konuda direk olarak kontaga gecmenize gerek kalmamistir. Aktif Gold ya da Platinyum abonelige sahip hesaplar 30 gun icersinde, 3 defaya mahsus olmak uzere ulke degisikligini yapabilmektedirler, ancak diger hesaplar ayda bir degisiklik yapabilmektedirler. Ulke degisikliginizi yapabilmeniz icin, lutfen asagida size sunulan islemleri tamamlayiniz;
G1 hesabina bagli olmayan uyeliklerde, lutfen MyKOL web sayfamiza baglaniniz:

resmi web sayfamiza baglaniniz.
My KOL’a giriniz.
Ulke degisiminiz icin ( “ UP DATE YOUR REGION “ ) size sunulan dugmeye basiniz.
Ilk hesabinizi acarken vermis oldugunuz gizli soru ve cevabinizi yaziniz.
Istemis oldugunuz ulke degisimini belirtiniz ve isleminizi tamamlayiniz. Yeni ulke bilginiz otomatikman degismektedir.
G1 hesabina bagli uyeliklerde , lutfen G1 sayfamiza baglaniniz:
· resmi web sayfamiza baglaniniz.

· MY G1’a giriniz.

· Degisiklik istediginiz hesabinizi seciniz.

· Ulke degisiminiz icin dugmeye basiniz.

· G1 guvenlik soru ve cevabinizi, kullanmis oldugunuz oyun sifreniz ile giriniz.

· Degistir dugmesinden istemis oldugunuz ulke degisikliginizi tamamlayiniz.

MyKOL ‘dan yapmis oldugunuz degisikliginizi hemen gorebilmektesiniz. Eger bu konuda herhangi bir sorununuz olur ise, bizimle irtibata gecmekten cekinmeyiniz. Anlayisiniz ve Knight Online oynadiginiz icin tesekkur ederiz.
Saygilarimizla,

Knight Online Musteri Hizmetleri

CSR Nathan

Gibi bir mesaj alırsanız eğer , Şu mesajı atıyoruz:

Ya kardeşim Ben Bölge Güncellemesi yapıyorum olmuyo size ticket atıyorum mal mal cewap yazıyosunuz.Biraz aldığınız paranın hakkını verin.Ben bölge güncellemesi olmuyo die size ticket atıyorum zaten mk.Bana ***** ***** mykola gir yap diyosun.be mkdugumun ben oraya girmisim islemi yapamamısım die size ticket atmısım.Aptal aptal cewap yazıp durmayın banada sonuç werin.Aldığınız paranın hakkını verin

veee Sonuçççç,

BANNED :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)