Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

80 lwl asas gm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

beyler bu oyun ilk başta bağımlılık yapmıo oyunu biraz kavradıktan sonra böle bi 55 60 lwl oldunmu bide üstünde iyi itemlerin oldumu kendini güçlü hissediyosun oyuna o zaman bağlanıyosun hep en güçlü olma isteği ama bu imkansız çünkü bu oyunun sonu yoq benim bi arkadaşım oyuna hayatını vermiş boş char değil yane sağlam sadece itemlerini satsa 5 milyar edio hane piyasa bi çoğalıyo bi düşüyoya biraz daha bekliyim dedi fiyatlar yüksel sin diye 2 ay sonra bi girdi hop itemleri buharlaştırmışlar yane oyunun en iyi adamı olsan bile ya banlıyolar ya soyuyolar yane bu oyunun sonu yoq bi kapılırsanız hep gider o değil öle am*nı s*kti*im oyunu ki su şişesinin su şişesi olduğunu unuttruo ***
sabah akşam o oyunu düşünüyo sunuz rüyalarınıza bile girio o oyundan başka bişe düşüne miyosunuz beyninizi yiyiyo bizim mahallede knight oynuyan bi çocuk var çocuk sınıfta kaldı hala oynuo ben 2 gün önce bıraktım oynamayı kafam o kadar rahatki zihnim açıldı dışarı çıkıom dolaşıom ne güzel ben ce daha başlamadan bırakın bu arada nasıl bıraktım diye sorasanız itemlerimi sattım 400 m para çıktı oyun parası yane gittim shard aldım +8 yaptım sonra çöpe attım bu dediklerim sadece knight değil tüm online oyunlar için geçerli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)