• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Betasözlük Link Satışı

klansavasi

Level 3
TM Üye
Katılım
20 Mar 2010
Konular
22
Mesajlar
155
Reaksiyon Skoru
8
Online Süresi
37d
Başarım Puanı
75
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
1

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINSite Adresi :
Sitenin Pagerank Değeri : -
Site Alexa Değeri : 931.556
Sitenin Yaşı :3 Aylık
Sitenin Günlük Tekil Hiti : Ortalama 500
Sitenin İçeriği :Sözlük Sitesi
Tanıtım Yazısı fiyatı : 20 Tl/aylık
Ödeme Şekilleri : Enpara
Eklemek İstedikleriniz : Soldaki Sponsor Reklamlara alınacaktır.3 Adet sponsor reklam yeri vardır.En alttakinin fiyatıdır. Orta +5 En üst+5 olarak fiyatlara eklenir. +18 ve k.umar bahis gibi yasal olmayan içerikler alınmaz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst