Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

-Dying Light Cheat Engine Hile-

5.00 yıldız(lar) 1 Oy
Konu Sahibi
Konu Sahibi

ibrahalikale

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

1-105 Orta Emek Oyun Yapısı ve 6000₺ Ödül Havuzu İle Magnex2 Geliyor. Bireysel Oyuncuların da Kendilerini Kolaylıkla Geliştirebileceği Harika Sistemler İle 17 Temmuz Cuma 21.00’da Sizlerleyiz...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Uygun alana taşındı. Virüstotal taraması eklendi. Hile paylaşımlarında virüstotal taraması zorunludur, bilginize.
Uyarınız için Teşekkürler

ksmcmldg

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
Arkadaşlar bildiğiniz üzere yakın zamanda türkçe yama'ya gerek kalmaksızın oyunun kendisinin sunduğu türkçe dil desteği geldi. tabi bu oyun severler için güzel bir haber. bu oyunu oynarken zorlanma gibi bir durum söz konusu yada tekrar tekrar oynamak isteyenler için İspanyolların Cheat Engine üzerinde yaptığı Çeşitli hileler içeren hazır liste içeriyor
tabi türkçeye tranlate yardımıyla çevrildiği için biraz anlaması sıkıntı olabilir kelimelerde. bende sizlerinde yararlanması için paylaştım.
Link En Aşşağıdadır...
Hile Aktifleştirme Oyun açıkken .Dying_Light_Hile.rar içerisinde bulunana Cheat Engine Dosyasını masaüsüne Atın
-Dying Light Hile açın.
-karşınıza bir sekme gelicek ''YES'' basın
-ÖNÜNÜZE hazır olarak liste sunulacak
En üst sol köşeden Dying Light'ı seçerek ''OK'' basın
Keep the current address list/code list? yazısı gelicek EVET'e basın ve Hilenizi Güle Güle Kullanın
NOT: Bunu hazır olarak bulduğum ve çevirip sizlere sunduğum uygulama bana ait değildir alıntı olarak adres belli olmadığından sahibi hakkında bir şey diyemeyeceğim
ONLİNE OYNAMAK İSTEYENLERE: Arkadaşlar 'Online' çevrimiçi modunu açarken VAC koruması'nu Kesinlikle Kapalı tutunuz.
Herhangi bir VAC yasağı durumunda üzerime alamam. 6 haftadır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı çıkmadı
---------LİNK-------
---------Tarama-----
ilk kez konu açıyorum yanlışım varsa uyarabilirsiniz

dosyayı ındırıyorum fakat ıcınden .ct dıye bır dosya cıkıyor baska birsey yok yardımcı olabılırmısınız ?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)