• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çalışmıyor MemoryThief - Aeldra2 Multihack

3.00 yıldız(lar) 1 Oy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAHMUTGNS35

Level 3
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
13
Online Süresi
18h 18m
Başarım Puanı
25
MmoLira
17
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Paylaşımın için teşekkür ederim.

deneme1xxxx1

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
4h 2m
Başarım Puanı
4
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
bu alçak sentinus şerefsizin ta kendisidir.

AyniHep

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
2
Online Süresi
2h 7m
Başarım Puanı
9
MmoLira
10
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Tüm hilelerimi kendim kodluyorum ayrıca benim bu kadar gelişmemde yardımı bulunan tek kisi AloneDev'dir. Benim hakkımda pek bir bilgin yok sanirsam nedir bu kin ne sorunun var benimle?
1yıl önceden bir videomu atayım bak 😉 Belli ki benim 1 yıl önce yaptığım şeyleri bile yapamıyorsun
Yapamadigim kanisina nerden vardin gayet senden iyisini yapiyorum hadi sen git yala milleti yalaka seni ayrica hareket hizina hile demen beni cok guldurdu hareket hizini yapamayan kaldi mi :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi
biophoenix

biophoenix

Moderatör
Site Yetkilisi
Moderatör
Konular
12
Reaksiyon Skoru
82
Online Süresi
20d 2h 18m
Başarım Puanı
69
MmoLira
275
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Yapamadigim kanisina nerden vardin gayet senden iyisini yapiyorum hadi sen git yala milleti yalaka seni ayrica hareket hizina hile demen beni cok guldurdu hareket hizini yapamayan kaldi mi :)
Yaptığın bir projeyi at bakalım o zaman tabi varsa, hareket hizi ne alaka yapması kolay diye hileye eklemicem mi :D?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)