• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Altyapı Server Files By Cmod

4.70 yıldız(lar) 3 Oy

Milyoner Yapım

Level 3
VIP Üye
TM Üye
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
65
Online Süresi
4g 16s 42d
Başarım Puanı
46
Madalyalar
0
MmoLira
111
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
0
Merhaba dostlarım ben @CMOD artık bu hesaptayım.

Sizlerle bu geliştirdiğim alt yapımı paylaşıcağım.

Normelde paylaşma taraftarı değilim fakat insanlar para için başkalarının hakkına giriyor kazıklıyor

olduğunu görüyorum ve artık bu durum canımı sıkmaya başladı karar verdim bu filesi gözden çıkardım bir oyun için para için birbirlerine saygıları yok insanların.

İnsanlar her geçen gün daha kötüye gidiyor daha fazla kazıklanmayın diye alın size altyapı sistem ekleyin oyun açın farketmediğim unuttuğum fixler olabilir belki gereksiz fixler de var olabilir öyle size kalmış artık kendiniz kontrol edersiniz.

Şu an fazla bir şey yazmadım ama iyi ki de yazmadım değmicekmiş. Sıfırdan offline shop yazmaya başladım temelini attım ama gerisini getirmedim tamamlasam en verimli performanslı servere yük bindirmeyen offline shop olabilirdi iyi ki tamamlamadım emeklerim boşa gidecekti bunu geç olmadan anladım.

Hayırlı kullanımlar dilerim herkese emeğimde gözü olanın gerisi sizde.

Kendi yaptıklarım yazdıklarım ordan burdan bulma değildir bizzat kendim yazdım:

Protolar officale güncellendi sorunlu itemler olabilir kontrol edersiniz
Yanında gezen binek ve mühürlü pet .
Şaman kükremesi offical uzaktan vurur.
Toplu statü sistemi mevcut src sini kendim yazdım pack alıntı yaptım biraz ayar çektim.
Paylaştığım item kilidi direk sorunsuz eklersiniz onda bağırmaya uyarlı değildi sanırım bir kaç ufak eksikleri olabilir onun şu an bilmiyorum.
oyuna girdi eklemiştim packa onu silersiniz log tablolarında syser verdiriyor sanırım.

Diğer:
Bazı bineklerde süre yok limiti kendiniz eklersiniz protoya.
Simya vs sorun yok diye hatırlıyorum.
Packlar toplanıp birleştirilmiştir epack32 ile sorun yaşarsanız açmakta eterpack kullanın boyut kaynaklı hata verebiliyor.
Extern vs güncellemedim. client de biraz günvelleme vardır.
Filesin çoğu toplamadır olabildiğince işe yarar şeyleri almaya çalıştım. Marty 4.7 ye kadar olan tüm işe yarayabilecek şeyleri çektim buna hani forumda 6.5 diye olan. rohan bestia vs den yararlandım.
Protoları veritabanından yönetme aktif değildi sanırım officale güncellemedim bunda.

Tüm gereksiz bileşenler kaldırılmıştır.
Simya vs ifdefli yaptığım ilk çalışmalarım var ama bunda o özellik yok aktarmadım.

Köstüm silah sorunsuz ekli
tılsımlar ekli ve takılabilir halde sadece efsunları eksik
kuşaklarda ekli item takılabilir halde ama kuşak görünmüyor ve özellik vermiyor sadece takılabilir durumda itemi başka diğer fonksiyonlar ekli değil.

Ve daha bir sürü şey.

Eksik veya sorunlu bir şey varsa söyleyin yeter düzeltip güncellemesini yaparım.
Bu files herşeyini kendim yazacağım şekilde düzenledim üstte şu eksik ekli değil vs yazdıklarım ciddi bişey değil sistem eklicekseniz hazır yapıya uyarlayın sorun yaşamazsını gerekirse bende yardımcı olurum neticede siz kazıklanmayın diye paylaşıyorum

Ufak bir not game ve db yi windows da visual studio ile build edip debug edebilirsiniz game db yi windows da açabilirsiniz freebsd ihtiyacı olmadan her şey hazır ayarlı

Game kurulum windows :
python 2.7 kurulu olsun pc de cmd den komut çalıştırılabilir hale getirin gerekirse ortam değişkenleri patch a python exe nin klasör yolunu ekleyin
rarı bir yere çıkartın cmd den içine gelin cd ile python gen.py yapın sonra share rarından shareyi srv1 içine atın ardından db conf.txt dosyasını açın içerisindeki bu satırlar bu şekilde olsun ters eğik çizgi olabiliryor " tırnak önünde onları silin
Kod:
SQL_ACCOUNT = "127.0.0.1 account mt2 mt2 0"
SQL_COMMON = "127.0.0.1 common mt2 mt2 0"
SQL_PLAYER = "127.0.0.1 player mt2 mt2 0"
SQL_HOTBACKUP = "127.0.0.1 hotbackup mt2 mt2 0"
TABLE_POSTFIX = ""

Game kurulum freebsd :
sh admin_panel.sh ile çalıştırın 666 yı tuşlayın enter yapın sonra shareyi srv1 klasörünün içine çıkartın bitti

LİNK:

VT:

Kanıt isteyenlere bendeki güncel halden bir görüntü sizde normal interface:

KANIT

Güncelleme 1:

Konu Sahibi
Konu Sahibi

MAESTRO

Level 1
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
10
Online Süresi
1g 16s 28d
Başarım Puanı
14
Madalyalar
0
MmoLira
35
DevLira
-6
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
1
filesi kurdum navicat item proto mob proto boş başka bir filesten alıp ona nasıl ekleyeceğim sql olarak çıkartıp okutuyorum ama yinede boş görünüyor
Files txt den çalışmaktadır veritabanı fonksiyonunu offical e uyarlı değil bunda

olkan41

Müzik Prodüktörü ve Ses Tasarımcısı
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Konular
162
Reaksiyon Skoru
321
Online Süresi
42g 10s 42d
Başarım Puanı
187
Madalyalar
0
MmoLira
535
DevLira
-21
En İyi Cevap Puanı
3
Takipçiler
16
Merak edip indirdimde bu game içindeki share ne srv1 içindeki share ne :D

LGX

Level 4
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
VIP Üye
TM Üye
Konular
10
Reaksiyon Skoru
66
Online Süresi
6g 12s 20d
Başarım Puanı
54
Madalyalar
0
MmoLira
200
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
5
Takipçiler
2

Milyoner Yapım

Level 3
VIP Üye
TM Üye
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
65
Online Süresi
4g 16s 42d
Başarım Puanı
46
Madalyalar
0
MmoLira
111
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
0
cd /usr/game
sh baslat.sh

gibi nasıl ayarlarım böyle start vermeyş sevmedim :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)