Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yeni Oyun Brave Conquest

CptPrice`

Level 1
Üye
Katılım
6 Ağu 2019
Konular
1
Mesajlar
2
Reaksiyon Skoru
2
Online Süresi
3h 48m
Başarım Puanı
7
MmoLira
8
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Merhaba arkadaşlar bu benim ilk forum yazım , bu yüzden hatam olursa affola.

Sizlere bir kaç hafta önce çıkmış Brave Conquest adlı oyunu tanıtıp klanımıza davet edeceğim.

Playstore Oyun Linki :

Appstore Oyun Linki :

Klanımızın İsmi Alsancak , arama yerine Alsancak veya #15624 nolu kimlik numarasını yazıp bulabilirsiniz. Birlik , beraberlik , savgı ve sevgi içerisinde birlikte gelişelim , herkesi beklerim beyler :)

Oyunla ilgili bilgiler aşağıdadır ;

Dünyayı keşfet, topraklarını idare et ve gerçek zamanlı savaşlarda ordunu yönet!

Rahat ve eğlence dolu bir strateji oyunu olan [Brave Conquest]’te bize katıl!Kendi krallığını yönet ve kasalarını çabucak doldur!Düşmanların sana yapacakları her türlü saldırıya karşı ordunu bambaşka formasyonlara sok!Daha fazla bekleme! Şimdi tahta yükselmenin ve en büyük lordlar arasında yerini almanın tam zamanı!

[Oyun Özellikleri]
*Senin Krallığın, Senin Seçimin!Krallığının lordu olarak, kontrol senin elinde! Eşsiz yapıları kullanımına aç ve istediğin yere kur!Materyal ve kaynağın kalmadı mı? Çiftlikler ve Fabrikalar en iyi seçeneklerindir! Ordunun büyümesini hızlandırmak ister misin? Kışla, Büyü Atölyesi ve Harikaların kilidini açmaya odaklan!Ayrıca, kaleni yakmasın diye koruyucu Ejderhanı beslemeyi unutma!

*Tonlarca Hazine ile Destansı Bir Dünya!Yemyeşil ovaları ve kar tepelerini aş, kayıp Harikaları ve nadir hazineleri aramak için en yüksek zirvelere tırman ve en derin vadilere in!Goblin ekibinle keşfe çıkmadan önce envanter alanını biraz boşalttığından emin ol. Dünyanın en sonuna ulaşana kadar hangi efsanevi hazineleri bulacağını asla bilemezsin!

*Bir Gerçek Efsane, On Bin Birlik Birleşiyor!Becerikli tebaası olmayan bir lord olmaz! Adalet ve kötülük Kahramanlarının yanında dur. Hiçbir savaş fazla sert değildir!Birliklerini güçlü ve formda tut! Onları eğit ve savaşta haksız bir avantaj için yükseltilmiş birlik türleri ödülüyle karşılığını al!

*Üstesinden Gelinecek Kafa Yoran Zorluklar!Birliklerini eğitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Onları yalnız bırak, otomatik olarak seviye atlayacaklar! Yine de, savaş o kadar basit değil. En iyi eğitimli askerler bile savaşı tek başlarına kazanamazlar! Onları akıllıca yönlendirmek ve konuşlandırmak senin elinde!Lordlar kendilerini zorlamayı asla bırakmazlar ve oyun kesinlikle bunu teşvik eder! Savaş Karargâhı, Arena ve global Krallık Savaşlarını fethederek daha büyük zaferlere doğru hiç bitmeyen bir yolculuğa katıl!

*Müttefikler Birleşin! Dünyanın En Güçlü İttifakı Olmak İçin Savaşın!Yeterli kaynağın yok mu? Müttefiklerinin paylaşacak çok şeyi var! Diğer oyuncular sana zorbalık mı yapıyor? Müttefiklerin arkanı kollar!Bir İttifak etkinliğiyle mi ilgileniyorsun? Müttefiklerinle işbirliği yap!Ve her şey kaybedilmiş gibi görünüyorsa… Bırak bunu müttefiklerin düşünsün!
 

✗Sarcasm™

Bi' Çeşit Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
4,171
Mesajlar
20,301
Reaksiyon Skoru
3,039
Online Süresi
80d 14h 37m
Başarım Puanı
445
MmoLira
3,202
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
12
Paylaşımınız için teşekkürler. :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst