Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


CABAL Online Türkçe olarak yayında

Bekir.CANPOLAT

CANPOLAT
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Katılım
13 Haz 2013
Konular
710
Mesajlar
2,890
Reaksiyon Skoru
279
Online Süresi
21d 1h 21m
Başarım Puanı
197
MmoLira
166
DevLira
-100
En İyi Cevap Puanı
3

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN
Turkmmo CABAL Online'ın Türkçe servisinin piyasaya çıktığını, yeni bir atanmış sunucunun bulunduğunu ve oyun istemcisinin tamamıyla yerelleştirildiğini duyurdu.

Games-Masters yeni server'ı olan RedMoon'unda Türk Oyuncuların hizmetine sokulduğunu gururla ilan etmektedir. Serverın yeni açılmış olmasına rağmen binlerce ateşli oyuncumuzun RedMoon'a akın etmiş olmasından mutluluk duymaktalar.
Türkçe servislerinin, halen diğer milletlerin oynadığı sürümle aynı olduğunu ve Ekim ayı için planlanan The 3rdAwakening (3. Uyanış) ve Arcane Trace (Gizemli İz) büyük güncellemelerininde Türkçeleştirildiğinin müjdesini vermekteler.
Türk Oyuncular, Cabal Online'nın yepyeni özelliklerini kendi dillerinde oynamanın hazzını yaşarken, aynı zamanda yepyeni Karakter özelleştirmesi, dehşetli yeni Battle Modu da deneyimleyebileceklerdir.
Yeni özellikler bunlarlada bitmiyor;
• Battle Mode (Savaş Modu) 3 yeteneği
• Yepyeni Hazardous Valley DX Dungeon (Tehlikeli Vadi DX Zindan)
• Yeni güçlü mücevherler
• Killian's Ring (Killian'ın Yüzüğü)
• Dış görünüm değiştirme sistemi
• Başarı sistemi
• Yenilenmiş ünvan sistemi
• Quest Capsules (Görev Kapsülleri)

Games-Masters.com CEO'su Thorsten Schauer şöyle diyor: "Games-Masters.com'un Türkiye'de zaten oldukça eskiye dayanan bir tarihi var; çok sayıda Türk oyuncu oyun topluluğumuza katıldı. Sonunda Cabal'ın Türkçesini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz, zira fanlarımızın çoğu bunu uzun süredir talep ediyordu." CABAL Online'daki maceralarına İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ya da Türkçe başlamak ya da devam etmek isteyen oyuncular bugün resmi web sitesi http://www.cabalonline.com'u ziyaret ederek kayıt olabilir ve oyuna başlayabilirler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst