Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Soulworker Gameforge Sunucuları Birleştirildi

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

karakuletr

Darktower
Üye
Katılım
26 Ağu 2017
Konular
3
Mesajlar
24
Reaksiyon Skoru
6
Başarım Puanı
50
MmoLira
97
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINLakasha (DE), Rucco (FR), Grace (PL), Amaryllis (ES) ve Uriel (IT) sunucularındaki tüm veriler Candus'ta (EN) güvenli ve sağlam bir şekilde geldi!

Her zamanki gibi giriş yapın ve paylaşılan bir Avrupa sunucusundaki binlerce SoulWorker'ı tanıyın! Tüm seviyelerdeki paketlenmiş örneklerin tadını çıkarın ve eski ve yeni arkadaşlarınızla insanlığın hayatta kalması için savaşın.

Ne oldu?

 • Daha önce de gibi, Lakasha (DE), Rucco (FR), Grace (PL), Amaryllis (ES) ve Uriel (IT) sunucuları Candus (EN) sunucusunda birleştirildi.
 • Toplamda şimdi SoulWorker için 2 sunucu var: Candus, Avrupa sunucusu ve (değişmemiş) Kuzey Amerika sunucusu Tenebris.
 • Aşağıdaki diller artık mevcuttur: EN, FR, DE.
 • Tüm Avrupa karakterleri şimdi Candus'ta bulunur. Sunucu birleşmesinin bir sonucu olarak şimdi 6'dan fazla karakteriniz varsa, bu karakterler şimdi karakter seçim bölmesinde birden çok sayfaya yayılmış olacak. Bunlara 4 haftalık ücretsiz erişim hakkınız olacak ve daha sonra tüm karakterlerinizi istediğiniz gibi oynayabilir ve istediğiniz şekilde sayfalara dağıtabilirsiniz.
 • Gelecekte oynamak istediğiniz 6 karakteri 1. sayfaya taşıyın. 4 hafta sona erdiğinde, diğer sayfalar kilitlenir. Diğer sayfalardan birinde bir karakterle oynamaya devam etmek istiyorsanız, önce 1. sayfada bir karakteri silmeniz gerekir, ardından diğer sayfalardan birinden birinciye bir karakter aktarabilirsiniz.
 • Adın / lonca adın değişmiş olabilir. SSS’de bu konuda daha fazla bilgi :
 • Müzayede Evinde yayınlanan teklifler iptal edilir ve HEMS ile sahibine geri gönderilir.
 • Dairenizde şu anda bulunan tüm ürünler size HEMS ile gönderilecektir.
 • Bahçenizde 6'dan fazla saksı varsa, bunlar size iade edilecektir.
 • Avrupa sunucularında bulunan tüm karakterlerin üzerindeki VIP güçlendiricileri, hedef sunucuya birleştirilecek / eklenecek.
 • Bankanızdaki ve Avrupa sunucularında bulunan HEMS gelen kutunuzdaki tüm öğeleri hedef sunucudaki HEMS'inize göndereceğiz.

 1. Dil sürümlerinde tam olarak ne olacak?
  • İtalyanca, Lehçe ve İspanyolca çevirileri oyundan ve web sitesinden (ve Steam'den) kaldırılacaktır.
  • Daha önce İtalyanca, Lehçe ve İspanyolca dillerinin kurulu olduğu oyun istemcileri giriş yaparken İngilizce sürümünü indirecektir.
  • Destek, İtalyanca, Lehçe ve İspanyolca dillerinde mevcut olmaya devam edecektir.
  • Sunucu füzyonundan sonra, İtalyanca, Lehçe ve İspanyolca forum bölümleri artık kullanılamayacak. Her dilde 'Genel Tartışma' bölümü altında oluşturulan konular İngilizce forumuna aktarılacak ve alt dillerdeki her dilde oraya devam edebileceksiniz. İngilizce forumunun diğer tüm bölümleri İngilizce dilinde kullanılmaya devam edecektir.
 2. Diller neden kaldırılıyor?

  Maalesef, SoulWorker'daki oyuncu sayısı zaman geçtikçe azaldı. Tüm Avrupalı oyuncuları bir sunucuda birleştirmek, büyük ve aktif bir topluluğun inşasında önemli bir adımdır. Dillerin üçünün SoulWorker'dan kaldırılması, çevirinin zaman kaynağı maliyetlerini azaltmamıza yardımcı olur, böylece güncellemeleri daha hızlı yayınlayabiliriz. Şu anda güncellemeleri olabildiğince hızlı bir şekilde yayınlamaya çalışıyoruz. Her ay en az bir güncelleme, özellikle de yeni karakter Chii Aruel gibi büyük güncellemeler yapmaya çalışacağız. Güncellemeyi olabildiğince hızlı bir şekilde yapabilmek için çeviri süresini azaltmak gerekir. Sorusu olan? göz atın, bize sosyal medyada sorun ( , , ) veya .

  Yeni görevlere!

Kaynak:
Gameforge oyuncu kaybı sorunu diğer tüm oyunlarda kendini gösteriyor. Şirket halen oyuncu kaybı'nın nedenini anlamış gibi gözükmüyor.
 

0lumGunu〤

O kadını arıyorum hiç benim olmayan
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
VIP Üye
Dergi Editörü
Grafiker
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Katılım
28 Eki 2013
Konular
3,842
Mesajlar
10,064
Reaksiyon Skoru
1,384
Online Süresi
55d 13h 20m
Başarım Puanı
410
MmoLira
290
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
10
Paylaşım için teşekkürler.
 

XxZeMaHSeRxX

Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Developer
Katılım
12 Tem 2017
Konular
2,435
Mesajlar
10,082
Reaksiyon Skoru
3,536
Online Süresi
179d 14h 25m
Başarım Puanı
370
MmoLira
1,099
DevLira
-13
En İyi Cevap Puanı
66
Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst