Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Uçak Sınıfları

Bekir.CANPOLAT

CANPOLAT
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Katılım
13 Haz 2013
Konular
710
Mesajlar
2,902
Reaksiyon Skoru
279
Online Süresi
21d 3h 4m
Başarım Puanı
197
MmoLira
169
DevLira
-100
En İyi Cevap Puanı
3

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Uçak Sınıfları

FightersManevra görevlerine yönelik olarak tasarlanan bu uçaklar, kullanılabilecek en çeşitli taktikleri sunar. Savaşçılar millet, tasarım okulu ve savaşta nasıl kullanılabileceklerine göre şu gruplara ayrılır: dikey savaş uçakları (bom-n-zoomerler), yatay savaş uçakları (turnferler) ve çok amaçlı çok amaçlı uçaklar Dinamikte itfaiyeciler ve manevra kabiliyetinde patlama ve yakınlaştırma yapmak.

Çok amaçlı avcı
Çok çeşitli savaş görevleri için tasarlanmış evrensel savaş uçakları. Bu uçaklar, düşman uçaklarıyla aktif manevra mücadelesi yapabilir ve ekibinin yararına yer hedeflerine ciddi hasar verebilir.

İstenilen konfigürasyona bağlı olarak, yer hedeflerine saldırmak için bombalar, roketler veya yüksek kalibreli silahlar kullanabilirler.

Ağır savaşçılarBu “avcılar” ağır silahlanma ve iyi hava hızı avantajları sunar. Ağır savaşçılar manevra kabiliyetini ve dinamiği düşük, ancak dalış ataklarında ölümcül kanıtlar. Genellikle savunma amaçlı bir arka nişancı taşırlar. Bazı ağır savaşçılar aynı zamanda savaş bombardıman uçakları olarak başarıyla kullanılabilir.


Saldırı Uçağı
Yer hedeflerini yok etmek için ideal olan saldırı uçağı. Bu uçaklar, güçlü makineli tüfekler ve otomatik toplarla birlikte en çok sayıda bomba ve roket taşıyor. Oyunda şu anda SSCB Teknoloji Ağacı'ndaki Ilyushin ağır zırhlı saldırı uçağının bir dalı bulunuyor.

bombacılar
Bombaları yüksek irtifalardan düşürerek yer hedeflerine saldırmak için tasarlanmış yüksek hızlı uçaklar. Çok fazla bomba ve güçlü bir savunma silahı taşıyın.

Premium Uçak


Araştırma olmadan satın alınabilecek özel uçaklar. Diğer uçaklara kıyasla savaş başına daha fazla kredi kazanıyorlar. Bir Premium uçak satın alındığında mürettebat yeterliliği% 100 olarak eğitilmiştir. Mürettebatı aynı tip uçaktan transfer etmek için herhangi bir ceza ya da yeniden eğitim gerekli değildir. Hızlandırılmış mürettebat eğitimi ilk savaşta mevcuttur ve Premium uçakları, oyuncuların Ücretsiz Deneyimi daha hızlı kazanmalarını sağlayan “Elit” statüsüne sahiptir!


 

serseri0791

Moderatör
Site Yetkilisi
Moderatör
Katılım
4 Kas 2009
Konular
575
Mesajlar
2,032
Reaksiyon Skoru
424
Başarım Puanı
250
MmoLira
287
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Paylaşım için teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst