Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


İbrahimovic'e çok kızmışlar

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Reaksiyon Skoru
714
Online Süresi
0
Başarım Puanı
210
MmoLira
-9
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

İbrahimovic'e çok kızmışlar

İtalya Birinci Futbol Ligi'nin (Serie A) son şampiyonu Inter'in başkanı Massimo Moratti, İbrahimovic'i satabileceklerini açıkladı. Serie A'da dünkü Reggina maçında 2 gol atarak, toplamda 19 gole ulaşan gol kralı İbrahimovic'in maçtan sonra verdiği demeçte, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'a elenmenin kendisinde hayal kırıklığı yarattığını ve sezon sonu kendi geleceğini düşünüp bir karar vereceğini belirtmesi üzerine bir açıklama yapan Moratti, bu çıkışı ''karın ağrısı'' olarak niteledi. Moratti, ''Bu takımda herkesin bir değeri var. Eğer, İbrahimovic'e iyi bir teklif yapılır, o da gitmek isterse onu satabiliriz'' dedi.
Massimo Moratti, ''Bakarsınız bir gün Inter Şampiyonlar Ligi'ni kazanır. Ama o gün İbrahimovic, takımımızda olmayabilir. Hayatta her zaman istediğiniz olmuyor. Hayatınızda yaptığınız değişiklikler sonradan pişmanlıklara yol açabiliyor'' derken, yinede İbrahimovic'siz bir Inter düşünemeyeceğini sözlerine ekledi.
Konuyla ilgili bir yorum da Inter'in Portekizli çalıştırıcısı Jose Mourinho'dan geldi.
Mourinho, 2003 yılında Porto'nun başındayken de buna benzer bir problemi Deco ile yaşadıklarını hatırlatarak, ''2003 yılında UEFA Kupası'nı kazanmamıza rağmen, Deco da gitmek istemişti. Fakat biz ertesi sene Şampiyonlar Ligi'ni kazanmıştık. Deco da kadrodaydı'' dedi.
 

kralmustafa

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
22 Eki 2008
Konular
243
Mesajlar
2,994
Reaksiyon Skoru
192
Online Süresi
0
Başarım Puanı
137
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
eyw sağol
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst