Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


İbrahimovic'e çok kızmışlar

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
4,900
Beğeniler
714
MmoLira
-9
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINİbrahimovic'e çok kızmışlar

İtalya Birinci Futbol Ligi'nin (Serie A) son şampiyonu Inter'in başkanı Massimo Moratti, İbrahimovic'i satabileceklerini açıkladı. Serie A'da dünkü Reggina maçında 2 gol atarak, toplamda 19 gole ulaşan gol kralı İbrahimovic'in maçtan sonra verdiği demeçte, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'a elenmenin kendisinde hayal kırıklığı yarattığını ve sezon sonu kendi geleceğini düşünüp bir karar vereceğini belirtmesi üzerine bir açıklama yapan Moratti, bu çıkışı ''karın ağrısı'' olarak niteledi. Moratti, ''Bu takımda herkesin bir değeri var. Eğer, İbrahimovic'e iyi bir teklif yapılır, o da gitmek isterse onu satabiliriz'' dedi.
Massimo Moratti, ''Bakarsınız bir gün Inter Şampiyonlar Ligi'ni kazanır. Ama o gün İbrahimovic, takımımızda olmayabilir. Hayatta her zaman istediğiniz olmuyor. Hayatınızda yaptığınız değişiklikler sonradan pişmanlıklara yol açabiliyor'' derken, yinede İbrahimovic'siz bir Inter düşünemeyeceğini sözlerine ekledi.
Konuyla ilgili bir yorum da Inter'in Portekizli çalıştırıcısı Jose Mourinho'dan geldi.
Mourinho, 2003 yılında Porto'nun başındayken de buna benzer bir problemi Deco ile yaşadıklarını hatırlatarak, ''2003 yılında UEFA Kupası'nı kazanmamıza rağmen, Deco da gitmek istemişti. Fakat biz ertesi sene Şampiyonlar Ligi'ni kazanmıştık. Deco da kadrodaydı'' dedi.
 
Üst