• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


İTEMCI.COM ODEME BILDIRIMI YAVASLIGI.!

onurdundar06

Level 1
Üye
Katılım
22 Nis 2019
Konular
6
Mesajlar
21
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
1d 18h 53m
Başarım Puanı
15
MmoLira
54
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINKREDİ KARTI İLE 30 TL ODEME BILDIRIMI YAPTIM DEKONT DAHIL YOLLADIM AMA COK YAVASLAR ARKADASLAR BILGINIZ OLSUN 1 SAAT OLDU AMA HALA HESABIMA HALA PARA GEÇMEDİ. MADEM ODEME BILDIRIMLERINI TAKIP ETMIYORSUNUZ NE ISE YARARSINIZ Kİ ? BEN MADUR OLDUM KIMSE OLMASIN.
TIKLA

TIKLA2
 

sonliman2727

Level 1
Üye
Katılım
27 May 2019
Konular
22
Mesajlar
47
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
10h 40m
Başarım Puanı
20
MmoLira
68
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
KREDİ KARTI İLE 30 TL ODEME BILDIRIMI YAPTIM DEKONT DAHIL YOLLADIM AMA COK YAVASLAR ARKADASLAR BILGINIZ OLSUN 1 SAAT OLDU AMA HALA HESABIMA HALA PARA GEÇMEDİ. MADEM ODEME BILDIRIMLERINI TAKIP ETMIYORSUNUZ NE ISE YARARSINIZ Kİ ? BEN MADUR OLDUM KIMSE OLMASIN.
TIKLA

TIKLA2
itemci.com daki üye adın nedir satılık ürünlerine veya almak istediğin ürün varsa satabilirim pardon buradaki kullanıcı adını yazdımda bir kaydın çıkması üyearama kısmından
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst