Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

2Moons / Dekaron online < SINIFLAR >

ShineSun

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Dergi Editörü

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Aloken

“BEN EBEDİ ORMANI'NDA SAKLI OLAN BİR ALOKEN'İM. ŞEYTANLAR MIZRAĞIMI KORUSUN! ”
Aloken istikrarlı hasar veren ve gücü artıran büyülerle müttefiklere yardımcı olan bir sınıftır. Bu sınıf, yakın dövüş hasarı vermek için bir mızrak kullanıyor ve ayrıca etkili bir şekilde saldırmak ve hayatta kalmak için çeşitli becerilere sahip. Guard Arms Alokens, onları korur ve zindeliği arttırır. İkiz toplayıcıların saklanma becerisini de tespit edebilirler. Segnales'in buff'larından farklı olarak, Alokens, zamanla etkilenmeyen, büyülerini istedikleri kadar kullanabilir. 2 çeşit büyü vardır; büyülere saldırmak ve büyüleri savunmak. Saldırı büyüleri, saldırırken rastgele etkili olan ve kendi veya parti üyelerinin saldırısını arttıran büyülerdir. Savunma büyüleri, saldırıya uğradığında rastgele etkili olan ve hasarı azaltan veya direnci veya toparlanma oranını artıran büyülerdir.


Azure Knight

“BEN TRİESTE KITASININ KAHRAMANI VE İNAR'IN BİR AZURE ŞÖVALYESİ OLAN SHUMATRA CHOİ’NUN OĞLUYUM!”

Azure Şövalyeleri için çoğunlukla tek elle silah ve kalkan kullanan [Koruyucu Şövalyeler] ve çoğunlukla iki elle silah kullanan [Yıkıcı Şövalyeler] vardır. Ayrıca, daha agresif yardım becerileri için ikili silahlar kullanılabilir. [Koruyucu Şövalyeler], kendini ve hatta parti üyelerini düşman tehdidinden korumak için bir kalkan giymenin faydalarını kullanır ve bu ayrıntılı savunma yeteneğine dayanmaktadır. Ve sadece, parti yeteneklerinin savaş kabiliyetlerini en üst düzeye çıkarmak için moralinin arttırılmasından bahsetmekle kalmayıp, aynı zamanda partinin hedefini bir düşmana odaklama yeteneğine de sahip olmak, Şövalyenin lider rolünü oynamasına izin veriyor. [Yıkıcı Şövalyeler], iki elli silahlarla agresif tarzı gösterir. Düşmanlara hızlı bir şekilde yaklaşma becerisine dayanarak önleyici saldırıları ele almanın yararları var. Ayrıca sersemletici düşmanlara tehdit oluşturuyor, Geniş silahlara etkili hasar veren ağır silahlarla imha etme ve şok verme becerileri. Ağır silahın yavaş saldırı hızı var ama yine de kullanmaya değer. İkili tip etkili yardımcı ağacı kullanabilir. Knight sınıfının sahip olduğu becerilerden en hızlı ve en çekici olanı ile karakterizedir.


Bagi Savaşçısı

“SAVAŞÇILAR! ORTAK DÜŞMAN KİM? ”

Bagi savaşçıları, güçlü bir sağlık ve vücudu güçlendiren tutkunları var ve bu da ön cepheyi savunan sınıf olmalarını sağlıyor. Bagi savaşçıları, parti üyelerinin aldığı zararları özümseme ve saldırıyı arttırma konusunda özel yeteneklere sahipler. Sihire karşı güçlüler ve bir süre her durum bozukluğuna direnmek için özel yetenekleri var. Ayrıca, yaşamlarının bitmek üzere olduğu son dakikada sınıra direnişlerini yükseltmek için hayatta kalma konusunda son yetenekleri var. Bedenlerini ve eldiveni kullanan dövüş sanatları sadece kişilerarası için değil, aynı zamanda geniş bir aralık için de etkilidir. Düşmanlarının serin zamanlarını kontrol edebiliyorlar ve savaş ritimlerini ve karşı saldırılarını bozmak için onları devirebiliyorlar.


Kara büyücü

"KARA BÜYÜ'ÜMÜN ZAYIF YARATIKLARIMDAN KORK"

Black Wizards başlangıçta Incar rahipleri olarak kabul edildi, ancak sürekli daha büyük bir güç arzusu duyuyordu. Black Magic'in büyük gücüne yönlendirildiler. O kadar büyük bir sihir ki, düşmanlarına korku salıyor.


Conserra Summoner

"SUİKAST VE ZEHİR KRALLARI"

Conserra Summoners bir zamanlar suikastçilerdi ama şimdi zehir ve toplama yetenekleri kazandılar. Sadece en güçlü zehirleri ve esrarengiz gizliliği kullanarak, düşmanın gölgesini görebildiği zaman, zaten ölmüşlerdi.


Ejderha şövalye

"DÜNYA TANRIÇASI ŞÖVALYELERİ, KUŞATMASI"

Dragon Şövalyeleri, hasar potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için çılgınca güçlerini kullanır. Seal Force'u kullanabilirler ve güçlü yakın dövüş savaşçılarıdırlar.


Yarım Bagi

"SAVAŞIN ENKARNASI"

Yarım Bagis hem güzel hem de güçlü. Katarlar tercih ettikleri silahlardır. Great Pulsion kullanma yetenekleriyle birleştiğinde öfkeleri ile savaş alanlarına hâkim oluyorlar.


Incar Büyücü

“BEN INCAR'IN ELÇİSİYİM”

Incar Magicians, 3 element, ateş, buz ve şimşek gibi güçlü sihir hasarlarını gösterir. Enerji beceri ağacı ayrıca meraklıları ve kullanılabilir durum bozukluğu becerilerini de verir. Sihirbazlar asayı veya personeli tercih ettikleri gibi kullanabilirler. Diğer sınıflardan farklı olarak, silah seçimi, kullanabilecekleri yetenek ağacını etkilemez. Enerji ağacı becerileri kendi yeteneklerini artıran meraklılara sahiptir ve bazıları parti üyelerinin yeteneklerini bile artırabilir. Ayrıca, bir sihirbaz engelli her saldırıdan kaçınabiliyor ve düşmanı bir şey yapmamaya zorlayarak kovabiliyor. Enerji becerileri, düşmanların nadiren buna karşı koyabildiği için etkilidir. Ateş temel becerileri, çoğunlukla düşmanları yakar. Düşmanları yak ve sağlık durumunu düşür, ve hasar 3 element arasında en yüksek seviyede. Buz temel becerileri düşmanları dondurur ve hareket etmelerini zorlaştırır. Düşmanı ve alanı buz durumuna getirir ve sinerji kazanır. Yıldırım temel becerileri, temel saldırıyı yükselten veya temel direnci düşüren transfer ve şoka dayanır. Birleşik saldırıları diğer temel becerilerle ele almak da iyidir.


Segeuriper

"ÖLÜMÜN ÖPÜCÜLERİ"

Segeuripers, Segeste'lerin tehdidini öğrendikten sonra Trieste'de göründü. Kirlenmiş canlıların kanlarını emerek, Sengales'ten daha fazla ham güç kazandılar. Tırpanlar kullanır, sihirleri lanetler ve düşmanlarının gücünü emerler.


Segita Avcısı

"BASİT. HEDEFİMİ HEDEFLERKEN SADECE BİR NOKTAYA BAKIYORUM. ASLA DİKKATİM DAĞILMADI. SADECE OK OLDUĞUM GİBİ GÖRÜNMÜYORUM. ”

İki tür Segita Avcısı vardır. Birincisi, Yay veya Yaylı Yay kullanan Füze türü, diğeri ise silah olarak Hançer kullanan Melee türüdür. Yay ve Tatar yayı birbirinden ayrılmış özel yetenek ağaçlarına sahiptir. Yay becerileri hızlı ateşe dayanmaktadır. Her ok tatar yayından daha zayıf olabilir, ancak hızlı ateş düşük hasarı kurtarır. Yaylı tüfek becerileri güçlü hasara dayanmaktadır. Tatar yayı yaydan daha yavaştır, ancak her bir cıvata daha büyük hasar verir. Yay veya tatar yayı için kullanılabilecek füze becerileri vardır. Bu beceriler, düşmanların hareket hızını azaltır ve füze saldırılarından faydalanmaya yardımcı olan savunmayı azaltır. Hançerler genellikle düşük ve orta seviye avcılar tarafından tercih edilir. Hızlı saldırı hızı ve yüksek hasarlar başlangıçta büyümeye yardımcı olur.


Segnale

“YAKLAŞMANA İZİN VERECEĞİM, AMA ÇOK YAKIN DEĞİL.”

Segnale, iyileşmek ve lanetlemek için uzmanlaşmış bir sınıftır. Sınıfı bir parti oyununda zorunlu kılan HP ve kalkan kurtarma becerilerine sahip tek sınıftır. Sınıf, duruma bağlı olarak çeşitli şekillerde kullanılabilecek çeşitli iyileştirme becerilerine sahiptir ve ayrıca parti üyelerinin saldırılarını artırabilecek çeşitli buff becerileri de vardır. Ayrıca Segnale, başkalarını diriltebilen ve hatta kendi kendine dirilen tek sınıftır. Segnale'nin laneti, düşmanları zorlamakta uzmanlaşmıştır. Beceri, saldırı ve savunma ile diğer çeşitli statüleri düşürür ve hatta savaşmalarını önlemek için birinin uykuya dalmasına neden olabilir. Ayrıca bu sınıf, bir düşmanı hareket ettirememelerini sağlayan ve kurtarma oranını düşüren çiviler. Şifa sınıfından hayal edemediğiniz etkili debuff yetenekleri var.


Vicious Summoner

“KARA BÜYÜ - İSTEDİĞİN ŞEYİ SÖYLE. BEN SADECE BİR HABERCİ'YİM ÇÜNKÜ GÜCÜ SEVİYORUM. ”

Zafer çağrıcıları, çağrılmaya dayalı savaşlar yaparlar. Toplayıcıların kullandığı iki çeşit silah, personel ve ikiz kılıçlar vardır. Yazım temelli çağrıcılar bir alanı tam olarak kontrol etmek için Çakra denilen köleleri kullanır. 2 çeşit Çakra vardır, biri size meraklı verir, diğeri ise düşmanları şaşırtır. Ayrıca, zehir konusunda uzmanlaşan büyüler, düşmanınızı ya da müttefikleri tehlikeye attığında bile lanet durumu bozukluklarını iyileştirebilir. Yakın muharebe saldırganları, düşmanlara etkili bir şekilde yaklaşmak için gizleme yeteneklerine sahiptir. Ayrıca ikiz kılıçlar toplayıcının etkili bir şekilde düşmanları vurmasına ve debuffing kabiliyetleri olan örnek köleleri toplamasına yardımcı olur. Bu haberciler bile, düşmanları vurabilecekleri bir düşmana veya müttefiklere ışınlama yeteneğine sahiptir;
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Cevaplar
89
Görüntüleme
3K
Değerlendirme
0
Üst