Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


ANINDA SOLO ZİNDANLAR

Karahаn

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
Super Mod
Dergi Editörü
Turnuva
Yarışma
Paylaşım
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
1,432
Mesajlar
3,754
Reaksiyon Skoru
1,638
Online Süresi
113g 23s 21d
Başarım Puanı
300
MmoLira
3,363
DevLira
-54
En İyi Cevap Puanı
24
Takipçiler
0

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINPython Kalesi
Kötü Duex Mermer mahkumlarını serbest bırakarak zindana doğru ilerleyin ve onu mağlup edin!

[Lvl. 118 ve üstü]


Elleghos
Elleghos'u bulmak ve yenmek için zirveye giderken canavarların odasından sonra odayla savaş!

[Lvl. 140 ve üstü]


Dravice Gizli Geçidi
Karon'u burada durduracak gücün var mı? Cevaplarınızı bulmak için bulmacalar ve labirentte ilerleyin.

[Lvl. 160 ve üstü]
Favnil'in Yuvası
Sadece kahramanların en cesaretinin gitmeye cesaret edebileceği bir yere dalın. Ejderhanın yuvasına gidip hikayeyi anlatmak için hayatta kalabilir misin?

[Lvl. 168 ve üstü]

PARTİ ZİNDANLARI
Deadlands

Crespo'daki Valley Rift'ten erişilebilen bu ölümcül harita, kesinlikle adını hak ediyor. Size zor anlar yaşatmaya çalışan açgözlü canavarlarla doludur ve yalnızca minimum 150 seviyesi olan Hero'lar için kullanılabilir. Zorlu görevleri tamamlayın ve sonunda ünlü Infinite Battle 2 (IB2) ile yüzleşin. Partinizi yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun, çünkü başarması kolay olmayacak. Bunu başaracak kadar cesur ve yetenekli misiniz?

[Lvl. 150 ve üstü]Deadfront
Deadfront Deneb'e girin ve braketiniz için doğru uygulamayı seçin. Sıranızı beklerken parti düzenleyin ve bu kasvetli mekanın içindeki görev ve savaşlara hazırlanın. Canavarlar sana atlamak ve seni parçalara ayırmak için bekliyor olacak, bu yüzden en iyi silahını ve zırhını yanında getir!

[Lvl. 71 ve üstü]

Ölü Cepler Rehberi

Ölü Cepler, dört partinin Yılan şeytanlar tarafından inşa edilen zaptedilmeyen Forcaz Kalesi'ne düzenlenen bir saldırıya katıldığı, tekrar eden takım temelli bir etkinlik. Etkinliğin asıl amacı patron iblis Ophiuchus'u öldürmek ve sonra da herkes için özgür bir savaştan kurtulmak. Son takım ayakta Yüksek Savaşçı olur ve nadir eşyalar ve DIL ile ödüllendirilir!

-Gün boyunca belirli zamanlarda etkinlik açıklanacaktır. Aranacak mesaj “Ölü Cephe Uygulaması Yakında Başlayacak”
- Altı seviye temelli Ölü Cep grubu var: Baron (lvl. 71-90), Earl (lvl. 91-110), Duke (lvl. 111-130) ), Yay(lvl. 131-150), Doom(151-165), Hell (166 - 175) ve Core (176).
-Deneb üzerinden yapılan etkinlik seyahatine katılmak ve Ateş Zinciri'ni aramak. Haritanın sol üst alanına bakın. Dead Front giriş alanına girmek için Ateş Zincirine adım atın.
- Ateş Zinciri’nden geçtikten sonra, NPC ile ilişkili komutanı arayın. Burada dört (4) ila yedi (7) oyuncunun partileri oluşturulacak.
-Dead Front yinelenen bir olaydır ve süre dolduğunda, Parti Lideri bir sonraki etkinliğe katılmak için NPC komutanının önerdiği görev penceresindeki “Uygulama” ya tıklayarak başvurabilir. Yalnızca Parti Lideri başvurabilir ve başarılı bir başvuru için aşağıdaki şartların yerine getirilmesi gerekir.

Dead Front katılımı için gerekenler:

i. Ölü Cephe olayı için başvuran kişi Parti Lideri olmalıdır.
ii. Lider dahil tüm parti üyeleri, Ateş Zinciri'nden geçerek giriş alanında bulunmalıdır.
iii. Tüm parti üyeleri (Parti Lideri dahil), Parti Lideri'nin uyguladığı Ölü Cephe etkinliğinin seviyelerinde olmalıdır.

Dead Front Schedule:

Başvuru Süreleri Arasındaki Süre - 22 dakika
Uygulama Süresi - 5 dakika
Giriş Fırsatı Süresi - 3 dakika
Savaşın Başlamasını Bekliyor - 2 dakika veya 2,5 dakika Savaşın Başından Başlayan
Etkinlik Süresi - 30 dakika

Ölü Cephe'ye giren her parti kendi başlangıç noktasında başlayacaktır. Etkinlik başlangıcı ilan edilir edilmez, etkinliğin bir sonraki aşamasına geçmek için her oyuncunun bir kanaldan geçmesi gerekir.Buz Kalesi
Donmuş Vadide, Buzlu Heihaff'ın güneyinde bulunan Buz Kalesi'ne ulaşın. Orada ısınmayacak, bu yüzden aynı parantezdeki diğer cesur kahramanlarla parti yapmalı ve Komutanların kapıları önünde olayı için kaydolmalısınız. Hareket etmeye devam et, ayaz olayın içinden geç ve daha güçlü ol… hayatta kalmana rağmen. Kendinizi Trieste’de, üşütmüş ve küçük düşürücü cesur bir kahraman olarak adlandırın!

[Lvl. 71 ve üstü]Elonohm
Crespo'dan Valley Rift'e kadar yolunuzu bulun, tapınağın önündeki görevleri kabul edin ve girmek için Elonohm muhafızlarını alt edin. Uygun zırhınızın olduğundan ve sizi bekleyenlerin yüzüne çıkacak kadar güçlü olduğunuzdan emin olun. İçerideki canavarlar seni yenmeyi ve görevlerini başarıyla tamamlamanı engellemek için bekliyor olacak. Parti üyelerinizi akıllıca seçin ve sınıfınızın bir rol modeli olun!

[Lvl. 160 ve üstü]

Sonsuz Savaş A & B

Crespo Abyss

Sonsuz Savaş 2 [Savaş ve Savaş Alanı]Büyü Kulesi

Gölge Kalkanı

Çatlak A Büyülü Alanı

Rudene Harabeleri

Baz Harabeleri

Çatlak Derinliklerinin Büyülü Alanı

Kutsal Pençe

Karon'u durdurma gücü burada bulunabilir mi? Yöneticinin yalanları, Binaelle Fairie için Kutsal Pençe'yi aramaktan başka seçenek bırakmadı.
ETKİNLİK ZİNDANLARI
Balayıkorku balayı

Kayıp Ufuk
 

serseri0791

Süper Moderatör
Super Mod
Katılım
4 Kas 2009
Konular
732
Mesajlar
2,206
Reaksiyon Skoru
497
Başarım Puanı
255
MmoLira
179
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
10
Paylaşım için teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst