• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

[Metin2Web] < Lucas2TR Server Files 2018-2019 >

2.50 yıldız(lar) 4 Oy

Jensen Ackles

AsiLZade

ORHUN2 25 Mayıs saat:15.00 da sizlerle! Lykansız,Simyasız,Editsiz Sorunsuz Altyapı özel fileslı ,ödüllü lonca ve vs turnuvaları,tr den emekli TM.Mitoz yönetiminde 12 yıllık tecrübeHEMEN KAYIT OL VE MACERAYA KATIL

Merhaba arkadaşlar sahibinden izin alınıp paylaşıldı bunun için TAYFUR OKUR'a teşekkür ederiz yorum altına yazacaksınız bizde vardı paylaşmadık diye fileste kessinlikle göze çarpacak hata felan yok lucas2 son halidir bilginize

Login

Karakter Seçme Ekranı

Navicat Şifresi ; Asilzade

Gm Bilgileri

Kullanıcı Adı: Asilzade

Şifre: 12345

Not; Arkadaşlar Account Bölümünde Tüm oyuncuların Hw Listesi mevcut dilediğiniz oyuncuyu ordan banlayabilirsiniz

For; TAYFUN OKUR

Yorum yapıp konuyu beğenmeyi unutmayınız :)

Son düzenleme:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

:) yorumlar için saol şu files sorunlu böyle söyleyeler surdan bir kaybolsun yasadiginiz sorun mt2 piyasasindaki en basit sorun herhangi bir serverden icon dosyasini alip oraya kurabilirsiniz bendeki herşeyi yükledim fakat Oto pack vardı o klasörde bu yüzden güncel halini çekmemiş kısa sürede düzeltip konuya ekleyeceğim bilgisayara gectigim zaman
pack güncellemesi ne zaman gelicek
Konu Sahibi
Konu Sahibi

Jensen Ackles

AsiLZade
Paylaşan Kişiyi sevmem ama Tayfunun Canı Cehenneme

Aynen valla karşılıklı kardeşim paylaşan kişide sevmez seni ama tayfun seni çok seviyor nekadar anlatsam varya seni varya anlatamiyor okadar seviyor yani

sadece lucas kujllanmıyo bunu kankam bide cumhuriyet2 filesı :Df
Deme yav ibo çok baş ağırtacak :(

Paylaşım için teşekkürler mezuhostun 700 liraya sattığı files
valla bilmiyorum fakat fıratla herhangi bir sorunum yok filesi sattığını dahi bilmiyordum kime sorsan files var fakat kimse paylaşamadı bende izin alıp paylaştım :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)