• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]
Kaynak ikonu

[Escelipse] - %99 FİXLİ MUHTEŞEM ÖTESİ 1-105 FİLES

4.70 yıldız(lar) 6 Oy

escelipsee

Herkesin acısı sevgisi kadar.
Konular
25
Reaksiyon Skoru
208
Online Süresi
50g 14s 16d
Başarım Puanı
144
MmoLira
388
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
8

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!

Selam arkadaşlar uzun bi aradan sonra tekrar burdayım. Bu filesi önceden emirhan ile paylaşmıştık lakin nedensizce tam linkleri koyamadan konu kapatılmıştı. Geçen gün Forumun ücretli kısmında bu filese iki ayar çekip para ile satıldığını gördüm yorum yazıp satana durumu soyledim ve kötü bir yazım biçimiyle terslendim durum böyleyse bende bu filesi pylaşırım dedim ve değerli forum üyeleri para verip almasın diye paylaşıyorum.

Filesin k envanterinden başka sorununu görmedim arkadaşlar k envanterini ayarlayıp güzel bir oyun açabilirsiniz ben aslında bikaç ay sonra ayarlayıp açıcaktım lakin üniversite için forumu ve metin2 yi dondurdum oyuzden siz yararlanın
Filesin içinde python çöpleri var onlardanda bişey olmaz deneyin test edin on numara files ve her hile bug fixlenmiştir.

Kullananlar test edenler yararlanlar bir teşekkür yorumu bıraksa yeterlidir iyi forumlar dilerim 🙂

0227_231227.jpg
2.png 3.png
4.jpg 6.png 5.png
7.png 8.jpg

Files Göründüğü gibidir özellikleri yazmıyacağım Test edip bakınız

dev

12345

ilk olarak client sourceyi build edip daha sonra sourceyi build edin daha sonra pack kapamak için python kurunuz paketleyip files dosyasına atınız gcc49 kursanız daha iyi olur

SERVER : // //

Konuya eklenebilir @escelipsee

K envanteri sorunu için yeni K envanteri ekledim filesi kullanıp geliştirecek yada oyun açacak arkadaşlar için 2 ayrı dosya hazırladım

virustotal.com/gui/file/dda1f865caedc2c269b4b28d8131f67c74823c31578485e8eb168f81f417fe9b/detection

Offline shopa işte ticarete efsun botuna taş eklemesine +basma işlemlerine kadar herşey uyumlu yaptım full fix halidir yalnız sadece offshop dan itemleri çekince (sandık,+basma vs. gibi) normal envantere atıyor fixi mevcut yarın gün içerisinde atarım

Bunu konuya eklersen daha iyi olur dostum full hali budur @escelipsee

Güncelleme 2 Fix dosyası ve eksik dosya mevcut içerisinde. Yapılan fix ise offline shop kapatıldığında bk taş yükseltme itemi ve kutular envantere geliyordu k envanterine değil bu fixle artık k envanterine dönüyor itemler ve önceki attığım k envanteri dosyalarındaki eksik py (uibkoku.py) ekledim önceki fix make pack dosyalarını atın üzerine bu make pack içerisindeki dosyaları atın sorunsuz giriş yapıcaksınız
Source derleyemeyen arkadaşlara sıkıntı olmasın diye derlenmiş game dosyası bırakıyorum (game_alperen.tar.gz) ve make pack dosyası,ftpye tekrardan okutup önceki verdiğim fix dosyasında olan exe ile girip sorunsuz giriş yapabilirler.

Yeni Fix K envanteri offshop gelmeme sorunu;

Önceki Fix İçin;

Al Kardeşim Bunu make pack teki dosyalar ile değiştir sorunun çözülür.

Kanıtlar​

sorunsuz kuruldu teşekkür ederim

Paylaşım İçin Teşekkürler Freebsd 9.2 Mysql 5.5 Sorunsuzdur. Temiz Ve Sade :)

@escelipsee <3

Virus total de tarattık ama hile koruma dosyasını virus olarak görüyor oyuzden virus var diyor isteyen kendide taratsın baksın

@xefsane0 ye teşekkür ederim ♥

Kanıt atarsanız sevinirim. @doganemirhan <3​

Son düzenleme:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Konuya eklenebilir @escelipsee

K envanteri sorunu için yeni K envanteri ekledim filesi kullanıp geliştirecek yada oyun açacak arkadaşlar için 2 ayrı dosya hazırladım...
Ayrıyetten de filesi tanımak isteyen arkadaşlar için tanıtımını bırakayım
[URL...
Bunu konuya eklersen daha iyi olur dostum full hali budur @escelipsee

Güncelleme 2 Fix dosyası ve eksik dosya mevcut içerisinde. Yapılan fix ise offline shop kapatıldığında...
Konu Sahibi Tarafından Virüs Taraması Eklenildiği İçin Tekrar Aktif

sananebak

Wrong Side of Heaven
Konular
59
Reaksiyon Skoru
415
Online Süresi
67g 18s 39d
Başarım Puanı
177
MmoLira
962
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
22
Selam arkadaşlar uzun bi aradan sonra tekrar burdayım. Bu filesi önceden emirhan ile paylaşmıştık lakin nedensizce tam linkleri koyamadan konu kapatılmıştı. Geçen gün Forumun ücretli kısmında bu filese iki ayar çekip para ile satıldığını gördüm yorum yazıp satana durumu soyledim ve kötü bir yazım biçimiyle terslendim durum böyleyse bende bu filesi pylaşırım dedim ve değerli forum üyeleri para verip almasın diye paylaşıyorum.

Filesin k envanterinden başka sorununu görmedim arkadaşlar k envanterini ayarlayıp güzel bir oyun açabilirsiniz ben aslında bikaç ay sonra ayarlayıp açıcaktım lakin üniversite için forumu ve metin2 yi dondurdum oyuzden siz yararlanın
Filesin içinde python çöpleri var onlardanda bişey olmaz deneyin test edin on numara files ve her hile bug fixlenmiştir.

Kullananlar test edenler yararlanlar bir teşekkür yorumu bıraksa yeterlidir iyi forumlar dilerim 🙂

Ekli dosyayı görüntüle 3174
Ekli dosyayı görüntüle 3178 Ekli dosyayı görüntüle 3180
Ekli dosyayı görüntüle 3181 Ekli dosyayı görüntüle 3183 Ekli dosyayı görüntüle 3182
Ekli dosyayı görüntüle 3184 Ekli dosyayı görüntüle 3185

Files Göründüğü gibidir özellikleri yazmıyacağım Test edip bakınız

dev

12345

ilk olarak client sourceyi build edip daha sonra sourceyi build edin daha sonra pack kapamak için python kurunuz paketleyip files dosyasına atınız gcc49 kursanız daha iyi olur

SERVER : // //

Virus total ve kanıt atarsanız sevinirim. @doganemirhan <3
Paylaşım için teşekkürler.

Son düzenleme:

Emreckdr

Herşeye İnat Gülümse !!!
Konular
142
Reaksiyon Skoru
375
Online Süresi
50g 1s 48d
Başarım Puanı
192
MmoLira
811
DevLira
-3
En İyi Cevap Puanı
9
Takipçiler
6
Paylaşım için teşekkürler. Lütfen 24 saat içinde link ve virüs total ekleyiniz.

Sturgill

Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !
Konular
5
Reaksiyon Skoru
192
Online Süresi
13g 19s 39d
Başarım Puanı
66
MmoLira
295
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2

ates1972

SnayzeR
Konular
312
Reaksiyon Skoru
512
Online Süresi
175g 10s 9d
Başarım Puanı
225
MmoLira
2,212
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
89
Takipçiler
16
bu filesin temiz ve toparlanmıs hali ücretli satılır :D
ek olarak k envanter sorunu fixi de satılır

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 4, Üye: 1, Misafir: 3)