Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Neverwinter - En Güçlü Wizard Oluşturma Rehberi

✗Sarcasm™

Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Konular
3,862
Reaksiyon Skoru
2,783
Online Süresi
67d 8h 34m
Başarım Puanı
410
MmoLira
2,350
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
9

M2Bob Metin2 Bot Hilesi En Ucuz Fiyat Turkmmo Güvencesiyle! HEMEN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Thaumaturge Sihirbazı ile ilgili rehberime hoş geldiniz değerli TurkMMO okurları.

Eski modülün donanımının çoğunun, Hag'ın Paçavra [(bir mesafede% + 3 hasar) ile aynı bonusu olan yeni abanoz halkasıyla aynı mod 16'da hala bis olduğunu söylemeye devam ediyoruz, uzak güçlerle elde ettiğiniz hasarı% 6 artırırlar], Terörün Tutumları (karşılaşılan güçlerle% + 3 hasar), İblis efendisinin seti (düşmanın ömrüne bağlı olarak% 1 -% 20 hasar), Kalıcı Botlar [(direnciniz% 75'in üzerindeyken% + 3 hasar verir) Abanoz gömleği yerine bunları seçtim, bu yüzden korunan gömleğin ikramiyesinden daha hızlı bir şekilde güç alabilmek için bonusdan yararlanabildim], Shadowstalker'ın Yüzüğü +5 (hedeften 25 feet daha uzaktaysanız toplam hasar% 2,5 arttı).

Yeni teçhizata gelince, silahlara ek olarak, koruyucu gömlek ve pantolonun yanı sıra alt montaj haritalarında hasarı% 5 artıran protégé başını kullanmanızı tavsiye ederim. Yeni zindan “Mad Mage in Lair” dahil.

Çok basit bir nedenden dolayı hasarı arttırmayı tercih edersiniz, belirli bir etki elde ettikten sonra belli bir süre geçtikten sonra, 1000 güçten fazlası doğru değildir =% 1 dps ancak bu değer, sitede gördüğümüz gibi artar: jannenw çeşitli oyun mekaniğinin nasıl çalıştığını ve her şeyden önce dps hesaplamasının nasıl çalıştığını görebiliriz, mevcut dps'ınızı hesaplamak için gerçekten yararlı araçlar. İstihbarat ve karizmanın artırılmasını şiddetle tavsiye ederim. Büyü hasarını en üst düzeye çıkarmak için INT, yeniden güçlendirme hızını ve eşin etkisini arttırmak için CHA gereklidir.

GÜÇLER
Aoe'da bu güçleri büyük bir memnuniyetle kullanıyorum, kırmızı ile daire içine alınmışlar savaşta özellikle yararlı buluyorlar

Zorunlu rotasyon yoktur, önemli olan yanmanın aktif olduğundan emin olmaktır, tırnağın üzerindeki buzlu arazi, yakın olmasanız bile ihtiyaç duyulan yere yerleştirilmesine yardımcı olur. aynısını tavsiye ederim: TAB> Q> E> R, ve şarj süresinde fareyi daha fazla düşman ve ürpertici bir bulut ile sadece bir tanesine karşı donma ışını ile kullanın.
Her gün olduğu gibi, öfkeli immolasyon kullanmayı tercih ediyorum, çünkü baskıcı kuvvetten daha az zarar verse bile, düşmana uygulanan daha büyük ve daha etkili bir yanma aralığı vardır. Tek hedefte basitçe 2 güç değişimi TAB ve Q ile: TAB Üzerindeki Enfeeblement Işını ve Q Üzerindeki İticiler

benim için bu modülde thaumaturge sihirbazı için en iyi Sınıf Özelliği Kritik Çatışma ve Soğutma Varlığıdır (onları hem çetelerde hem de patronlarda kullanırım)

Yetenekler için kullanılması zorunludur: Parlayan Alev, Soğuk Rüzgarlar, Kritik Yanma ve Yönlendirilmiş Alevler, ilkinde bireysel olarak karar verilebileceğini keşfederken, hem RelativeHaste hem de Smoldering Recovery olmak üzere ikisini de iyi buluyorum.
Boons'a gelince bunları kullanırım:

Tranquillo

You aren't number one you're just another one.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Paylaşımcı
Konular
5,448
Reaksiyon Skoru
2,675
Online Süresi
60d 7h 46m
Başarım Puanı
440
MmoLira
1,217
DevLira
44
En İyi Cevap Puanı
0
Paylaşım için teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)