Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

BDO - At Evcilleştirme Rehberi

ßyMesMes

'Sıradışı Admin
  • Turkmmo 2019 Yılının En Çok Tanışmak İstediğiniz Üyesi

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Merhaba TurkMMO okurları. Bugün sizlere detaylı olarak Black Desert Online At Evcilleştirme Rehberi hazırladım. At evcilleştirme hakkında tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. Hepinize keyifli okumalar ve keyifli oyunlar dilerim.YABANİ ATLARI EVCİLLEŞTİRME
Atları evcilleştirmek ilk başta oldukça zor olabilir ve sonunda malzemeleri israf edebilirsiniz. Bir atı evcilleştirmeden önce bu kılavuzu dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Ayrıca size atları nasıl evcilleştireceğinizi ve onları tamamlamanız için bazı ödüller vereceğinizi öğretecek olan bu rehber çizgisini takip edebilirsiniz.
Bununla birlikte, başlamak için yeni başlayanlar için 6 eğitime ihtiyacınız olacak, bu yüzden eşek / atınızı seviyelemek için dolaşın ve gereklilikleri karşılamadıysanız eğitimde biraz EXP kazanın.

Başlamak için bir miktar “Yakalama Halatı” satın almanız ve “Lump of Raw Sugar” yapımı gerekir. Yakalama ipini satın almak için önce istikrarlı ele gidiniz, ardından dükkan 1,500 gümüşe bir tane alabilirsiniz. İlk denemeniz için bunlardan en az 3 tane almanızı öneririm.

Çiğ şeker yumrularını işlemek için bir yiyecek satıcısına (tüccar) gitmeniz ve tarif için malzemeleri satın almanız gerekir. Tarif 1 Ham Şeker yapmak için 10 Ham Şeker ve Yemek Yapmak için 1 Kaynak Suyu. At başına en az 2 top ham şeker işçiliği tavsiye ediyorum, bu yüzden yemek pişirmek için 20 ham şeker ve 2 kaynak suyu satın almanız gerekecek. Bu toplamda 4.060'a mal olmalı.
Malzemeyi hazırladığınızda, hazırlama penceresini açmak için “L” ye basın ve “Pişir” yı seçin. Satın aldığınız malzemeleri sağ tıklayın ve “Başlat” ı tıklayın.


Şimdi ihtiyacınız olan tüm malzemelere sahip olmalısınız.

Bilinen tüm yumurtlama yerlerini görüntülemek için açılır kutudan “Vahşi atlar” ı seçin.
Haritada gösterilen yerler boşsa, atlar daha önce diğer oyuncular tarafından evcilleştirildi veya öldü. Başka bir yer deneyebilir veya bir saat içinde geri gelebilir ve yeniden doğmaları gerekir. Yapacağınız en yüksek kademe at 5 kademedir, ancak ne yaptığınızı biliyorsanız ve en azından Çıraklık eğitimi yaşam becerisine sahipseniz, sadece 5. kademe girişiminde bulunmanızı tavsiye ederim. Aşağıda evcilleştirebileceğiniz tüm atları gösteren bir resim bulunmaktadır. Bunlardan birini vahşi doğada gördüğünüzde, sadece görünüşüyle ne kadar katmanlı olduğunu hesaplayabilirsiniz.


ir at bulduğunuzda envanterinizi açıp kullanmak için yakalama ipini sağ tıklayın. İpi hedefleyin ve ata atlamak için sol tıklayın. Sağda bir çubuk belirecek ve boşluk çubuğuna basmanız ve onu çubuğun kırmızı bölgesine indirmeniz gerekir. Çubuğun yukarı aşağı inmesine izin veremezsiniz, bölgeye inme şansınız sadece var. Alanı kaçırırsanız veya boşluk çubuğuna basmazsanız, yakalama ipini kaybedersiniz.

Eğer ipi atların başından geçirmeyi başarırsanız, artık W, A, S ve D kullanarak ata doğru hareket etmeye başlayacaksınız. Atın ayağının arka ayakları üzerinde durduğunu görürseniz, aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi Mini oyuna başlamak için boşluk çubuğuna basmanız gerekir. Zaman içinde boşluk çubuğuna basmazsanız, atı kaybedeceksiniz ve tekrar denemek zorundasınız.Mini oyunu kazanmak için boşluk çubuğuna 10 saniye boyunca art arda basmanız gerekir. 10 saniye bittiğinde, üstteki barın “kazanan” tarafında olduğundan emin olmanız gerekir. Eğer mini oyunu kazanırsanız, at tekrar arka ayakları üzerinde duruncaya kadar yaklaşabilirsiniz ve mini oyunu tekrarlamanız gerekir.Ata yetecek kadar yaklaştığınızda, bir öğeyi atabilecek veya kullanabileceksiniz. Bu yaptığımız ham topakları kullandığınız yer. “F1” e basınız, ardından atınıza beslemek için çantanızdaki ham şeker topaklarını sağ tıklayınız.Daha sonra ata binmek için “R” ye basın. Eğer başarısız olursa, atılırsın ve tekrar başlamak zorunda kalırsın. Başarılıysanız, atı sabit elinize götürmeniz gerekir.Ahır eline ulaştığınızda attan inin ve “Kararlı” kısmına gidin. Burada “Register Wild Mount” düğmesine basarak sonra atları girerek atı kaydedebilirsiniz. Ne yazık ki, sadece ismini verdikten sonra atın cinsiyetini bileceksiniz.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst