Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Internet Explorer 8 hazır

admin

Administrator
Site Yetkilisi
Admin
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,476
Mesajlar
34,740
Reaksiyon Skoru
14,169
Başarım Puanı
825
Yaş
31
MmoLira
1,580
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
7
Ticaret - 0%
0   0   0
Masaüstü yazılım devi Microsoft, 13 Ocak'ta kullanıma sunduğu Internet Explorer 8'in son kullanıcıya sunulacak şekline en yakın sürümünün (Release Candidate / Yayın Adayı) yakında sunuculardan kaldırılacağını ve yazılımın son sürümünün yüklenebilir hale geleceğini bildirdi.Firmanın yayınladığı basın bültenine göre, yazılımın yeni sürümü adresinden indirilebilir. 25 Farklı dilde kullanılabilecek yeni sürüm, Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7'nin içinde entegre olarak bulunuyor. Yazılım yaklaşık bir yıldır kullanıcılar tarafından test edilebiliyordu.
Microsoft'un tarayıcı pazarında %70'lik ezici bir üstünlükle liderliği elinde bulunduran tarayıcısı Internet Explorer'ın yeni sürümünde, çevrimiçi tehlikelere karşı kullanıcının daha etkin korunmaya sahip olması hedefleniyor. NSS Labs tarafından yapılan bir analizde, IE 8'in pazarda bulunan diğer tarayıcılara göre zararlı sitelere karşı 2 ve 4 kat arasında değişir oranlarda daha fazla koruma sağlıyor.Yapılan açıklamaya göre IE 8, gündelik işlemleri daha hızlı hale getirecek. Yeni yazılımda bulunan "Accelerators" (Hızlandırıcılar), Live Search gibi web tabanlı servislerin daha hızlı çalışmasına olanak tanıyacak. Web Slices adı verilen özellik ise İnternet siteleri üzerinde bulunan kutu biçimindeki bilgi alanlarının izlenmesini daha kolay hale getirecek.
Yeni yazılım, Arapça, Çince, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Portekizce, Lehçe, Rusça , İsveççe İspanyolca ve Türkçe olarak kullanıma sunulacak.
 

SamuraiXomeN

Level 10
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
31 Ağu 2010
Konular
1,841
Mesajlar
5,646
Reaksiyon Skoru
308
Başarım Puanı
233
MmoLira
4
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Paylaşım İçin Saol...
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst