• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Metin2 Twitch Reklamı

ThreeDc

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
12h 51m
Başarım Puanı
33
MmoLira
15
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

Uygulamayı İndir! Ücretsiz Netflix, Blu Tv, Spotify veya Google Play Bakiyesi Kazan! ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Merhaba değerli turkmmo üyeleri ve metin2 sunucu sahipleri, twitchte kendime ait kanalımdan düzenli yayınlar yapmaya başladım. Daha öncesinden youtube üzerinden biraz tanınan bir yayıncıydım genellikle metin2 oyunları oynardım fakat Gameforge'un atmış olduğu teliflerden dolayı artık twitch platformundayım. Eskiden açtığım ve son zamanlarda kaç izlendiğime bakmak için açtığım birkaç yayınım var izleyici sayılarının istatistiklerini vesaire aşağıda görebilirsiniz. Arkadaşlarım sayesinde host aldığımda 140 canlı izleyiciye ulaşabiliyorum. Host almadığım vakitlerde çekirdek ortalama 20-40 izleyicim olacaktır tahmini (test için açtığım yayınlarda eriştiğim rakamdır)

REKLAMLAR NASIL OLUCAK ?

• Twitchte haftada 3-4 gün yayın açarım her yayın minimum 3 saat sürer.
  • Yayınlarda minimum ortalama 20 izleyici garantisi veriyorum.
  • Arkadaşlarımdan host aldığım zamanlarda 100 izleyiciye kadar ulaşabilirim. (En az 1 yayında host isteyeceğim)
  • İlk yayını istediğiniz gün ve saat yapacağım, diğer yayınlar izleyici sayımın en fazla olduğu zamanlarda yapılacaktır.
  • Önceden kendime ait bir kitlem olduğu için (youtube kanalımdan gelen) metin2 sunucunuza hatırı sayılır miktarda user getireceğim.
  • Eğer sizinle anlaştıysam başka bir sunucuda oynamayacağım ve yayın yapmayacağım.
  • Yayınların daha zevkli olması ve oyuncuları cezbetmesi adına istenilirse oyun içi ekstra yetkililerden item alacağım (yetkililer ile anlaşılırsa)
  • Aşağıda twitch kanalımın istatistiklerini görebilirsiniz. Sadece 3-4 kere yayın açtım youtubedan sonra test amaçlı açtığım yayınlardı maks 1-1,30 saat metin2 oynadım.

(Benimle iletişime geçmek için konuya cevap yazabilirsiniz. Şuanda çok uyguna reklam yapmaktayım,eğer anlaşılırsa büyük pvpler ile ücretsiz reklamda yapabiliyorum)

İSTATİSTİKLER

https://i.hizliresim.com/kMLZPv.png
https://i.hizliresim.com/QPY1dr.png
Host aldığım zamanlar
https://i.hizliresim.com/Z5Q2lz.png

serseri0791

Expert
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Konular
336
Reaksiyon Skoru
229
Başarım Puanı
208
MmoLira
104
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Başarılar diliyorum

Mertcafe2

Level 1
Üye
Konular
5
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
2d 19h 35m
Başarım Puanı
19
MmoLira
27
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Fiyat nedir ?

zyadfaa

Level 1
Üye
Konular
6
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
1d 19h 41m
Başarım Puanı
15
MmoLira
68
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
price ? and u do it for english servers?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)