Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

DC Dorse

b_b

HolyLeth
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Konular
1,151
Reaksiyon Skoru
1,154
Online Süresi
15d 6h 22m
Başarım Puanı
350
MmoLira
309
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Merhabalar Turkmmo Halkı;

Euro Track Smulatör 2 takipçileri için hazırladığım yep yeni dorse paylaşımları mı sizlere sunmak istiyorum.

Sizinle paylaşacağım dorseler tüm windows sürümlerinde çalışmaktadır ancak oyunun sürümüne göre hata verebilirler.

Öncelikle oyuna yeni başlayan ve "Dorse" kurmayı bilmeyen arkadaşlarımız oyununa renk katmak amacıyla sizlere "Dorse" kurulumundan bahsetmek istiyorum.

Size aşağıda vereceğim dosyayı indirdikten sonra, "Belgeler > Euro Truck Simulatör 2 > mod" dizinine atmanız gerekiyor.
"Mod" klasörü oyunda 1 level olduktan sonra geliyor. Olurda bug felan olur gelmez ise bir klasör açarak adını "mod" yapmanız yeterli olacaktır.(Ben de bu şekilde yaptım ve henüz bir sıkıntı yaşamadım)

Daha sonra oyuna girmemiz gerekiyor.
Oyuna girdikten sonra karşımıza çıkan ekranda sağ tarafta bulunan "Mod Yöneticisi'ne" tıklıyoruz ve oradan aktif etmek istediğimiz moda çift tıklayarak ve ya sağ tarafa taşıyarak aktif ediyoruz.
Dorse modumuz şuanda aktif ancak oyunda kullana bilmemiz için 1 kere oyundan çıkmamız ve tekrar girmemiz gerekiyor.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra "Dorse"miz oyuna sorunsuz bir şekilde yüklenmiş oluyor.

Hayırlı olsun...

Not:Ben dorseleri mi hazırlarken genelde Anime Karakterlerini kullanıyorum resim olarak. Euro Truck Simulatör 2 oynayıp aynı zamanda Anime isleyen varsa bana dorse'ye eklememi istedikleri resimleri gönderebilirler.
Anime dışı resimlerinizi de gönderebilirsiniz onları da dorse'ye ekleyebilirim

Video'lu Anlatım;
Euro Truck Simulatör 2'ye yeni başlayan oyuncuların çok zorlandığı bir konu olan mod yükleme konusunu bir video ile sizlere anlatmaya çalıştım. Umarım biraz olsun işinize yarar.(Yazılı anlatımı dikkatlice okursaniz videoya gerek kalmayacağından eminim :))
İyi seyirler...

Ekran görüntüleri;

DC Dorse'nin soldan görünüşü:

DC Dorse'nin arkadan görünüşü:

DC Dorse'nin sağdan görünüşü:

İndirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Virüs Total Sonucu;

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)