Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Apex Legends - Püf Noktalar.

5.00 yıldız(lar) 2 Oy

[Murogram]

[Onaylı Üye]
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
VIP Üye
Katılım
30 May 2019
Konular
166
Mesajlar
634
Reaksiyon Skoru
385
Başarım Puanı
137
MmoLira
194
DevLira
21
En İyi Cevap Puanı
3
Merhaba değerli Turkmmo üyeleri.

Bugün sizlere "Apex Legends püf noktalar ve İpuçları" vereceğim.

Birçoğunuza yardımcı olacağını düşünüyorum. Hadi bunlardan biraz bahsedelim.Çeşitli Apex Legends püf noktaları:


Her şeyden önce, eğer bir Champion Legend olmak istiyorsanız bilmeniz gereken bazı temel ipuçları ve püf noktaları bulunuyor:

  • Hasar Rengi: Bir düşmana saldırırken, verdiğiniz zararı gösteren sayıların, hedeflediğiniz düşmana bağlı olarak değişebileceğini fark edeceksiniz. Bu renk, rakibinizin hangi kalitede zırh giydiğini gösterir: Seviye 3 için mor, seviye 2 için mavi, seviye 1 için beyaz ve hiç zırhları yoksa kırmızı hasar rakamları görürsünüz.

  • Sadeleştirilmiş HUD: Tüm arayüze alıştıktan sonra daha az dikkat dağıtan bir oyun deneyimi için seçenekler menüsünde Compact Loot Prompts'ı açın.

  • Legendary Knockdown Shield: Bu KS çeşidi kendinizi kaldırmanıza yarar. Evet, Apex'te düştüğünüzde kendi kendinizi canlandırabilirsiniz. Harika değil mi?

  • 3'e basarak hızlı koşun: Rakiplerinizi kovalarken veya kendinizi toparlamak için kaçarken 3'e basarak 'Holster Weapon' özelliğini aktifleştirebilirsiniz. Silahı arkanıza almanıza yarar.

  • Helmet ve Body Armor farkı: Zırhların aksine kaskların yeniden şarj edilmesi gerekmez ve giydiğiniz sürece kafanıza aldığınız mermilerin hasarını azaltır.

  • Takım arkadaşını susturmak: Ekibinizdeki bir oyuncu çok konuşuyor, sizi rahatsız ediyor ve maça odaklanmanızı engelliyorsa Tab'e basarak ve üstten Squad'ı seçerek mikrofununun sesini kapatabilirsiniz.

  • Sesli konuşma tuşu: Apex Legends'ta sesli konuşma tuşu (sesli sohbet veya voice chat) T'dir. Birçok kullanıcı bunu fark etmez. Ayrıca ses sorunu oyunun geneline yayılmıştır. Ses kalitesi biraz düşüktür.

  • Jumpmaster değiştirme: PC'de Jumpmaster değiştirmek için sol CTRL tuşuna basılı tutmanız gerekiyor. PS4'te ise yuvarlağa basmanız gerek.


ılı. Yayın Sonu .ılı
Bilgiler yararlı oldu mu ?
 

✗Sarcasm™

Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
3,745
Mesajlar
19,004
Reaksiyon Skoru
2,449
Online Süresi
56d 23h 2m
Başarım Puanı
405
MmoLira
2,006
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
9
Ellerine sağlık :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst