• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Lonca Fixleri Yanında Gezen Binek Sistemi Fixleri.

Tungа

A man can die but once.
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Moderatör
Konular
200
Reaksiyon Skoru
446
Online Süresi
35d 5h 16m
Başarım Puanı
192
MmoLira
401
DevLira
90
En İyi Cevap Puanı
10
Lonca fixlerinden newmember olan hariç diğerleri oyunda aktif olan şeyler değil. Oyunda loncaya para yatırıp para çekme sistemi yok Bu nedenle gereksiz..
GUILD_SUBHEADER_CG_WITHDRAW_MONEY bu paket clientde olmadığı sürece kodlar zaten çalışmıyor.

newmember olayı da aslında çoğu fileste fixli ama özellikle martysama nın v4 sürümünde fixme145 olarak ekli.

Binek için quest engeline gelirsek. Sürekli in bin yapmasından kaynaklı lagın önüne bu şekilde geçebilirsiniz.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
REVOLTS

REVOLTS

Diğerleri yalan olur, biz yanan.
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Konular
77
Reaksiyon Skoru
326
Başarım Puanı
159
MmoLira
194
DevLira
144
En İyi Cevap Puanı
0
Lonca fixlerinden newmember olan hariç diğerleri oyunda aktif olan şeyler değil. Oyunda loncaya para yatırıp para çekme sistemi yok Bu nedenle gereksiz..
GUILD_SUBHEADER_CG_WITHDRAW_MONEY bu paket clientde olmadığı sürece kodlar zaten çalışmıyor.

newmember olayı da aslında çoğu fileste fixli ama özellikle martysama nın v4 sürümünde fixme145 olarak ekli.

Binek için quest engeline gelirsek. Sürekli in bin yapmasından kaynaklı lagın önüne bu şekilde geçebilirsiniz.
Güzel yorumların ve eleştirin için teşekkür ederim. lonca bankasını anlamışsındır fix olarak algıladıysanız sistemimi paylaşıyım illa ?
newmember olayı mainline de yok biliyorsunuz bazı arkadaşlarım mainline kullanıyor bu npcye lonca davet çok kritik bi hata dll yazıp
oyun kapatabilirsin çakıştırabilirsin yani. binek sistemi gelirsek ben paylaşım yaptım hani zorla kimseye kullandırmıyorum ben bu şekilde
kulanıyorum sorun sıkıntısını görmedim paket ortada kullanmak isteyen buyursun iyi günler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)