Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


The Betweenlands (Mükemmel Minecraft modu)

Uruk-Hai

Obey your MASTER !
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Katılım
8 Nis 2017
Konular
1,829
Mesajlar
3,476
Reaksiyon Skoru
900
Online Süresi
17d 17h 50m
Başarım Puanı
247
MmoLira
317
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Merhaba size bir mod göstermek istedim adı Betweenlands ne kadar mod denersem deniyim bu mod en iyisi.

Betweenlands, Angry Pixel modding grubu tarafından geliştirilen bir moddur . Bu geniş ve geniş mod, heyecan verici ve zorlu bir hayatta kalma deneyimi sunan, heyecan verici ve yeni içeriklerle dolu yepyeni bir boyut yaratıyor.

Betweenlands boyutu, garip, canavar yaratıkların, çürümenin yayılmasına dayanan uzun zamandır kaybolan medeniyetlerin kalıntıları arasında dolaştığı karanlık ve gizemli bir alemdir. Güzel olduğu kadar tehlikeli, keşfedilecek ve keşfedilecek çok şey var. Oyuncunun çevresini öğrenmesi ve kendileriyle ilgili fikirlerini sürdürmesi gerekir.
Mod aktif gelişme içinde ve birçok heyecan verici yeni özellik de işlerde. Bunlar arasında yeni zindanlar, patronlar ve NPC yarışları yer alacak.


Özellikleri şunlardır -
 • Saatlerce oyun ile tam bir bağımsız hayatta kalma deneyimi
 • Hayatta kalmak için yepyeni bir boyut
 • Savaşmak için birçok yeni yaratık ve canavar
 • Patronlar yenmek için
 • Yüksek kalelerden dağınık yeraltı kalıntılarına kadar keşfedilecek ve yağmalanacak çok sayıda benzersiz biyom ve yapı
 • Bitkilerde bulunan 14 farklı yönden 30'un üzerinde eşsiz infüzyon oluşturmanıza izin veren kapsamlı bir şifalı bitki sistemi
 • Birkaç yeni mahsul türüne sahip eşsiz bir tarım sistemi
 • Çeşitli makine blokları ve çok sayıda tesis ömrü dahil olmak üzere oluşturulacak 300'den fazla yeni blok
 • Çok sayıda benzersiz silah ve yağma, eksiksiz alet ve zırh seti, bol miktarda gıda maddesi, yeni hammadde, lore artıkları ve daha fazlasını içeren 350'nin üzerinde yeni ürün
 • 7 sürükleyici ortam parçası ve 33 müzik parçası da dahil olmak üzere 250'den fazla yeni ses
 • Yiyecek tutması, aletlerin korozyonu, oyuncunun çürümesi ve 3 yeni mücevher eşyası etrafında dönen bir savaş çemberi dahil olmak üzere pek çok yeni mekanik
 • Rastgele meydana gelen olaylar, hava durumu değişiklikleri ve bazen daha doğaüstü olaylar da dahil olmak üzere
 • Dünyanın daha güzel görünmesini sağlamak için özel yerleşik özel gölgelendirici efektleri
 • Çok oyunculu uyumluluk böylece arkadaşlarınızla hayatta kalabilirsiniz
 • ... ve daha fazlası!
Lore -
Süre zarfında Overworld ve Nether sadece doğmuş ediliyordu, bu boyut hiçlik bir boşluk daha az diğer vardı ancak enerji potansiyel büyümeye vererek içine sızmış. Sonunda, yaşam gücünün bu boyutu doldurmasını sağlayan boyutlararası bir yarık ortaya çıktı. NPC'lerden oluşan bir yarış, güçlü bir Druid de dahil olmak üzere yaşadı. O ve takipçileri, Nether'nin kötülüğünü bir barış silahına çevirmeye çalıştı. Ancak, portalı bu boyutta açtıklarında kötülük onun içine fırladı. Bu NPC’lerin Wights olmasına neden oldu . Druid'in kendisi Başbakan Wight oldu.ve şimdi bu boyut üzerindeki gücü kullandı. Betweenlands'ın şu anda olduğu gibi bataklık ve ölümcül bir ülke olmasına neden oldu. Uzun zaman sonra, bir gezgin (oyuncu) boyuta giden yolu buldu.

Özellikler -
Hava o kadar kirli ki herhangi bir yaratık onu yavaşça çürür. Bölgenin gündüz / gece döngüsü yoktur. Saatler, haritalar, kızıltaş, çakmaktaşı ve çelik ve pusulalar burada işe yaramaz. Betweenlands'in sıcak ve nemli ortamı nedeniyle, diğer boyutlardan yiyecekler portaldan bu boyuta giderken çürür, Çürük Yiyecek haline gelir .
Flint ve Steel boyutta çalışamadıklarından, yangın oluşturmanın alternatif bir yolu var. Ateşe yakmak için sağdaki Moss , Cave Moss veya Dikenler (yerleştirilmiş veya düşmüş, hem blok hem de ürün formları çalışır) bir Octine Ingot ile tutmanız yeterlidir . Külçe, bitkinin işlem sırasında külçe tüketmeden bir yangın bloğuna dönüşene kadar yavaşça alev yapmasına neden olur. Bu, bir Demlik işlemine başlamak için çok önemlidir .
Meşaleler burada çalışmaz ve bunun yerine Kükürt Meşaleleri gerekir . Bununla birlikte, diğer boyutlardan gelen aletler Arası Arazilerde etkin olarak azalacak ve oyuncunun Arası Arazi araçlarını kullanmasına neden olacak. Bununla birlikte, envanterinizde Betweenlands araçları korozyona uğrayacak .

Nasıl erişilir -
Arası Alanlara , boyuta dört portal içeren bir Portal Ağacı oluşturularak erişilebilir . Boyuta nasıl erişileceği hakkında daha fazla bilgi için, Nasıl gidilir sayfasını ziyaret edin .

Çevre -
Betweenlands bataklık benzeri bir tema etrafında dönüyor. Gizemli, puslu yıldızlar ile noktalı, rastgele oluşturulmuş, hareketli bir yeşil gökyüzüne sahiptir. Bu gökyüzü zaman zaman Auroras'a sahiptir , boyuttaki son mutluluk kıvılcımlarından biri. Bir zamanlar yeşil toprak, çok ölü bir yeşil rengi korur.
Boyut Swamplands , Patchy Islands , Coarse Islands , Çamur Ovaları , Derin Sular ve Bataklıklardan oluşmaktadır . Orta Gem cevherleri bu canlılarını birkaç içinde bulunabilir. Bu biyomlar çok kalın ve kontrolsüz bitki örtüsü ve fauna ile kaynıyorlar ve bazıları diğer gizemli yapılar arasında Küçük Kalıntılar , Zindanlar ve İdol Baş Heykelleri şeklinde uzun süredir kaybedilen medeniyetlerin kalıntılarını içeriyor . Nadir bir büyük zindan dönüm noktası var, , bu ilerlemenin merkezidir. Arası Ülkeler gelecekte yeni biyomlar doğurabilir ve Kabile Yerleşmeleri gibi daha fazla yapı alırlar .
Göl Mağara Betweenlands ait veya PITSTONE katmanı. Bu evler Valonite Cevheri ve Yaşam Kristal Cevheri .
Betweenlands'in varsayılan ağacı küçük Weedwood Ağacı'dır , ancak daha büyük farklılıklar vardır. Boyutlar ayrıca Sap Ağaçları , Kauçuk Ağaçları ve Ölü Ağaçlar sağlar . Gelecekte daha fazla ağaç gelecek.
Boyut gibi cevherleri ile bir bütün yeraltı sistemini taşıyan Kükürt Ore , Sümüklü Kemik Ore , Octine Ore , Syrmorite Ore , Valonite Ore ve Yaşam Kristal Cevher . Mağaralar kendilerini genellikle geniş ve evde yeraltı florası ve damlayan sarkıtlar, yankı mağara ambiyansı ile birlikte.
Betweenlands'ın yeraltı yapısının iki ana yeri vardır: ve Lake Caverns .
Arası Alanlar şu anda sadece iki yeraltı yapısına sahiptir ve bunlar Caverns katmanında bulunan Tar Dungeon ve Lake Caverns katmanında bulunan Yeraltı Harabeleridir . Antik Tapınaklar ve daha fazlası gelecek olacak.

ORTAK SORUNLAR
OptiFine'ın neden olduğu genel sorunlar

 1. Ekranım tamamen siyah!
  OptiFine yüklendiğinde bu yaygın bir sorundur.
  OptiFine'deki "Hızlı Render" seçeneği gölgelendiricilerimizin çalışmamasına neden oluyor.
  Bu sorunu çözmek için "Hızlı İşleme" seçeneğini KAPALI olarak ayarlayabilir
  veya Betweenlands config içindeki Betweenlands gölgelendiricilerini devre dışı bırakabilirsiniz.
 2. Her şey görünmez!
  OptiFine'in daha yeni sürümleri, gölgelendiricilerimizle
  iyi çalışmayan yerleşik gölgelendiricilere sahiptir. Sen devre dışı bırakabilir ya
  Betweenlands shader'ları ya giderek OptiFine shader'lar devre dışı
  , ana Minecraft dizininde optionsshaders.txt açılış ve değişen
  shaderPack=... etmek shaderPack=OFF.
 3. Mod
  , 1.7.10'da başlangıçta çöküyor. Betweenlands'ın 1.7.10 sürümü, bazı
  OptiFine sürümleriyle uyumlu değil . OptiFine HD U D3 Bunun çalışması gerekir yerine deneyin
  .
Diğer yaygın konular
 1. Su sadece sarı / kahverengi / bej Forge'ın
  en son önerilen sürümünü indirin.
 2. Her şey siyah, görünmez veya garip görünüyor
  Gölgelendirici ekleyen başka bir
  modunuz varsa, bu modların gölgelendiricilerini devre dışı bıraktığınızdan veya Betweenlands gölgelendiricilerini devre dışı bıraktığınızdan emin olun (bkz. 1.1)
 3. Sesler veya müzik bazen çalışmayı keser
  . Hala üzerinde çalıştığımız bir şey. Bu sizin başınıza gelirse
  , oyunu
  yeniden başlatmak yerine F3 + T tuşlarına basarak (oyunu birkaç saniye dondurabilir) düzeltebilirsiniz .
 4. Bu mod oyunumu korkunç derecede geciktiriyor !!
  Betweenlands gölgelendiricilerini devre dışı bırakmayı deneyin (bkz. 1.1). Bazı grafik kartları,
  özellikle Intel HD Graphics gibi tümleşik olanlar,
  gölgelendiricileri iyi idare edemiyorlar .
ŞARTLAR VE KOŞULLAR
 1. KULLANILAN TERMASLAR MOD - modifikasyon, eklenti, Minecraft istemcisiyle orijinal yeteneklerini genişletmek, eklemek, değiştirmek veya kaldırmak için arayüz oluşturan bir yazılım parçası. MOJANG - Mojang AB SAHİBİ -, MOD'un asıl yazarları. Minecraft satın alırken kabul edilen telif hakkı koşulları uyarınca ( ) SAHİBİ, MOJANG kodunu kullanmasına rağmen MOD üzerindeki tüm haklarına sahiptir. KULLANICI - Modun son kullanıcısı, modun kurulumunu yapan kişi.
 2. BU MOD SORUMLULUĞU HİÇBİR GARANTİ VERMEMİŞTİR, DİĞER GARANTİ VERMEMEKTEDİR. BU MODUN SAHİBİ BU MODUN KULLANILMASINDAN ZARARLANAN ZARARLARA SORUMLULUK DEĞİLDİR. BU MOD, MINECRAFT OYUNUNUN TEMEL PARÇALARINI DEĞİŞTİRİR, MINECRAFT PARÇALARI, BU MOD KURULMASI İLE ÇALIŞMAYABİLİR. BU MODUN KULLANIMINDAN VEYA YANLIŞINDAN KAYNAKLANAN BÜTÜN ZARARLAR KULLANICI ÜZERİNE GÜZEL.
 3. KULLANIM Bu MOD'un manuel veya otomatik olarak kurulabilmesi için kullanımı kısıtlayıcı olmaksızın KULLANICI'ya verilir.
 4. Yeniden dağıtma Bu MOD yalnızca, yalnızca CurseForge modpack'leri hariç, OWNER tarafından yüklendiği, yansıtıldığı veya başka şekilde bağlantılı olduğu yerlerde dağıtılabilir. Bu modun diğer tüm aynaları, Angry Pixel modding grubunun ortak anlaşması uyarınca SAHİBİ'den önceden yazılı izin almalıdır. Herhangi bir şekilde bu MOD'dan para kazanma girişimleri (değiştirilmiş sürümleri satma, başıboş bırakma, sharecash vb.) KESİNTİSİZ YASAKTIR ve SAHİBİ zararı talep edebilir veya durumu düzeltmek için başka bir eylemde bulunabilir. Her durumda, Angry Pixel modding grubuna tam kredi verilmelidir.
 5. TÜREVLİ ÇALIŞMALAR / DEĞİŞİKLİK Bu mod serbestçe sağlanır ve özel kullanım için, bir decompiler veya bytecode editörü ile birlikte serbest bırakılabilir ve değiştirilebilir. Bu MOD'un değiştirilmiş sürümlerinin kamuya açık dağıtımı, SAHİP'in önceden yazılı iznini gerektirir ve belirli şartlara tabi olabilir. Sonuç dönüşüm olduğu sürece küçük kod bölümlerinin kullanımına izin verilir. Kod, eğitim amaçlı olarak da görülebilir ve öğrenilebilir.

KREDİ

Betweenlands modunun yaratılmasının ardında kapsamlı bir yetenekli insanlar ekibi var. Geliştirme ekiplerine Angry Pixel denir .

Proje yöneticisi -

MrCompost

Kod -
TheCyberBrick, Vadis365, Imdutch21, GoryMoon, pau101

Dokular -
MrCompost, TripleHeadedSheep

Modeller -
TripleHeadedSheep

Müzik -
Voog2, Korkulukcu, Mr.Owltkins

Ses efektleri -
MrCompost

Ek kod -
BobMowzie, Lexiconn, MrCompost, OnyxDarkNight, SanAndreasP

Ek dokular -
Stealthgert, WightofShadows, Dylan4Ever

Ek modeller -
Vahkiti, MrCompost

Ek sesler -
TripleHeadedSheep, Freesound.org

Wiki bakımı -
Wightofshadows

S özel teşekkür -
Aginsun, Kriket, Daveyx0, FairWolf, Balık2, Hologuard, Hwd45, Iridium616, Ivorius, KazunariAkito, Laskeri, Quintinity, RandumbDude, Robonley, Sagoto, Sartharis, Quintinity, RandumbDude, Robonley, Sagoto, Sartharis Muhtemelen çok daha fazlası!

Gelişimi sırasında bu projeye olan sevgilerini ve desteğini gösteren tüm hayranları. Sensiz yapamazdık!


İndirme Sitesi=

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst