• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çalışıyor Rubinum2 - Minihack by MemoryThief

biophoenix

Level 1
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
16
Online Süresi
1d 22h 3m
Başarım Puanı
32
MmoLira
67
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Loader'den Bir Görüntü

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hileden Bir Görüntü

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hile Özellikleri
Saldırı Hızı Arttırma
Silah Boyutu Büyütme
Otomatik Atak
One Hit
Karakter Silah Tutuş Şeklini Değiştirmek
Hareket Hızı Arttırma
Wallhack
Karakter Boyutu Büyütme
Yazılı Anlatım
1- Oyunu çalıştırın.
2- Loader'i indirdikten sonra rardan çıkartıp yönetici olarak çalıştırın.
3- Önce Download butonuna tıklayıp yüklenmesini bekleyin.
4- Yüklendikten sonra Listeden Rubinum2 Minihacki seçip Start butonuna tıklayın
5- Ve istediğiniz özellikleri çalıştırıp hileyi kullanabilirsiniz.
Videolu Anlatım

version : 0.4
version : 0.1 : Rubinum2 Multihack yayınlandı
version : 0.2 : 9 Mayıs'da yapılan güncelleme sonrası güncellenmiştir.Tekrar indirip kullanabilirsiniz.
version : 0.3 : Loader güncellendi ve Suspender and Title Changer (İşlem askıya alma ve işlem pencere ismi değiştirme) eklendi.
version : 0.4 : Loader'den kaynaklanan inject sorunu giderildi.Tekrar indirip kullanabilirsiniz
DOWNLOAD- VIRUSTOTAL

Son düzenleme:

TheHectoR ✔

Level 51
Site Yetkilisi
Yönetici
Konular
125
Reaksiyon Skoru
842
Online Süresi
62d 15h 43m
Başarım Puanı
207
MmoLira
501
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
3
Paylaşım için teşekkürler.

creativescan

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
4m
Başarım Puanı
4
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Kardeşim ellerine sağlık deneyeceğim eski hilelerinide kullandım başarılarının devamını diliyorum

Konu Sahibi
Konu Sahibi
biophoenix

biophoenix

Level 1
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
16
Online Süresi
1d 22h 3m
Başarım Puanı
32
MmoLira
67
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
9 Mayıs'da yapılan güncelleme sonrası güncellenmiştir.Tekrar indirip kullanabilirsiniz.

Vildor

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
1h 57m
Başarım Puanı
4
MmoLira
4
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
@biophoenix

hocam calısmıyor dediklerinizi uyguladım , start diyorum ancak herhangi bi pencere vs gelmiyor.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 3, Üye: 0, Misafir: 3)