Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Hax4Metin2 Launcher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1-105 ORTA EMEK YAPISI İLE ALBAMT2 22 MARTTA AÇILIYOR - TL ÖDÜLLÜ TURNUVALAR VE FAZLASI HEMEN TIKLA!

kendi oynadığım pvp için nasıl açacağım yardımcı olur musun

Önceden Program acılıyordu en azından şimdi oda acılmıyor (kullancı adı şifre giriş yeri gelmeden kapanıyor) Bide ilk hesap üyeligi die saçma bişe var mail kafadan salladım diye üye olmadim Ç A L I Ş M I Y O R kısacası

Önceden Program acılıyordu en azından şimdi oda acılmıyor (kullancı adı şifre giriş yeri gelmeden kapanıyor) Bide ilk hesap üyeligi die saçma bişe var mail kafadan salladım diye üye olmadim Ç A L I Ş M I Y O R kısacası
mail sistemi boşuna eklenmedi, kafadan sallamak sizin hatanız böyle durumlarda kendi insiyatifimizi kullanıp, kullanıcılar için yeni hesap açabiliyoruz + olarak hileler güncel ve çalışıyor, yeni gelen(v2) sürümüyle birlikle daha sorunsuz hale getirildi. anlık sorunlarınız için discordu kullanın.

Launcher'i yeniden indirirsen açılmama sorunu büyük ihtimalle düzelicektir

@
mail sistemi boşuna eklenmedi, kafadan sallamak sizin hatanız böyle durumlarda kendi insiyatifimizi kullanıp, kullanıcılar için yeni hesap açabiliyoruz + olarak hileler güncel ve çalışıyor, yeni gelen(v2) sürümüyle birlikle daha sorunsuz hale getirildi. anlık sorunlarınız için discordu kullanın.

discord bekliyorum 2 saatir destek ekibinizden gelen giden yok keşke bu yorumunuz kadar hızlı discordada gelebilseydiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 3, Üye: 0, Misafir: 3)

Geri