• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çalışıyor Hax4Metin2 Launcher

5.00 yıldız(lar) 3 Oy

mcinar1

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
15h 5m
Başarım Puanı
10
MmoLira
40
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
kendi oynadığım pvp için nasıl açacağım yardımcı olur musun

aloneSev

Level 1
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
1d 16h 1m
Başarım Puanı
17
MmoLira
97
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Önceden Program acılıyordu en azından şimdi oda acılmıyor (kullancı adı şifre giriş yeri gelmeden kapanıyor) Bide ilk hesap üyeligi die saçma bişe var mail kafadan salladım diye üye olmadim Ç A L I Ş M I Y O R kısacası

ridew

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
39
Online Süresi
11d 14h 21m
Başarım Puanı
38
MmoLira
148
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Önceden Program acılıyordu en azından şimdi oda acılmıyor (kullancı adı şifre giriş yeri gelmeden kapanıyor) Bide ilk hesap üyeligi die saçma bişe var mail kafadan salladım diye üye olmadim Ç A L I Ş M I Y O R kısacası
mail sistemi boşuna eklenmedi, kafadan sallamak sizin hatanız böyle durumlarda kendi insiyatifimizi kullanıp, kullanıcılar için yeni hesap açabiliyoruz + olarak hileler güncel ve çalışıyor, yeni gelen(v2) sürümüyle birlikle daha sorunsuz hale getirildi. anlık sorunlarınız için discordu kullanın.

biophoenix

Moderatör
Site Yetkilisi
Moderatör
Konular
9
Reaksiyon Skoru
63
Online Süresi
15d 9h 35m
Başarım Puanı
64
MmoLira
221
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Launcher'i yeniden indirirsen açılmama sorunu büyük ihtimalle düzelicektir

aloneSev

Level 1
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
1d 16h 1m
Başarım Puanı
17
MmoLira
97
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
@
mail sistemi boşuna eklenmedi, kafadan sallamak sizin hatanız böyle durumlarda kendi insiyatifimizi kullanıp, kullanıcılar için yeni hesap açabiliyoruz + olarak hileler güncel ve çalışıyor, yeni gelen(v2) sürümüyle birlikle daha sorunsuz hale getirildi. anlık sorunlarınız için discordu kullanın.
discord bekliyorum 2 saatir destek ekibinizden gelen giden yok keşke bu yorumunuz kadar hızlı discordada gelebilseydiniz

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)